جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
آقايان/ چگونه به سبک جورج کلونی تيپ بزنيد؟!

آقايان/ چگونه به سبک جورج کلونی تيپ بزنيد؟!

بدون شک جورج کلونی با توجه به کاریزما و جذابیت هایی که در صورت و البته نحوه لباس پوشیدن خود دارد باعث جلب توجه بسیاری از خانم ها و آقایان شده است.  با ما همراه باشید تا راز خوشتیپ بودن جورج کلونی را به شما بگوییم..

jo

۱- جورج کلونی کت و شلوار می پوشد
وی همواره کت و شلوارهایی را به تن می کند که کاملا اندازه تنش هست. همچنین بیشتر مواقع کلونی را با کت و شلوار ست مشاهده کرده اید و استفاده از یک پیراهن سفید یکی دیگر از مواردی است که جورج همواره برای تیپ خود انتخاب می کند.

۲- جورج کلونی سیاه و سفید می پوشد
خیلی ها جرج کلونی را یکی از خوشتیپ ترین افراد روی زمین می شناسند. وی همواره در مراسم های رسمی از کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید استفاده می کند. در مقالات قبلی در مورد تاثیر رنگ ها با شما صحبت کرده ایم. دو رنگ سفید و سیاه از محبوب ترین رنگ هایی است که بسیاری از مشاهیر از آن ها استفاده می کنند.

۳- جورج کلونی پیراهن مردانه دکمه دار می پوشد
یکی از رازهای خوشتیپی وی این است که از پیراهن مردانه دکمه دار استفاده می کند و کمتر وی را در تی شرت و لباس های اسپرت مشاهده می کنید.

george-clooney-1

۴- جورج کلونی موهایش را رنگ نمی کند
متاسفانه امروزه بسیاری از آقایان را در کشورمان مشاهده می کنیم که موهای خود را رنگ می کنند؛ به نظر من رنگ خاکستری موی مردانه بسیار جذاب و زیباست. بنابراین به فکر رنگ کردن موهای تان نباشید.

۵- جورج کلونی از جلیقه کت و شلوار استفاده می کند
یکی دیگر از مواردی که جرج کلونی معمولا از آن استفاده می کند؛ جلیقه کت و شلوار  است. پوشیدن جلیقه استایل شما را به طرز باورنکردنی جذاب و زیبا می کند.

منبع: چی بپوشم

(Visited 279 times, 1 visits today)

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *