دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
سلبریتی هایی که علاقه زیادی به دکوراسیون منزل دارند!

سلبریتی هایی که علاقه زیادی به دکوراسیون منزل دارند!

برخی از چهره های معروف هنر، دوست دارند نه تنها در زمینه بازیگری و خوانندگی بدرخشند، بلکه دستی هم در دیگر حرفه ها داشته باشند. شاید باورتان نشود اما در این میان چهره هایی هستند که عاشق دکوراسیون و چیدمان داخلی خانه اند. در این گزارش قصد داریم به معرفی چند سلبریتی بپردازیم که نوعی وابستگی به دکوراسیون خانه دارند یا حتی برخی از آن ها خود یک پا دکوراتور هستند!

 الن دیجنرس؛ دکوراسيون منزل، شغل دوم خانم مجری
الن دیجنرس علاوه بر این که توانایی بی نظیر خود را در زمینه طنز و مجری گری ثابت کرده است، از طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های لوکس به عنوان شغل دوم خود یاد می­ کند. او می گوید:«من در رشته دکوراسیون خانه با مبلمان قرن بیستم فرانسوی بسیار تحقیق و تحصیل کرده ام». الن، طراحی سایت ­های مربوط به دکوراسیون وب سایت معروف ال دکور(elledecore) را نیز بر عهده دارد. اخیراً او در مسابقه برترین طراح مبلمان و اثاثیه خانه به رقابت با طراحان معروف داخلی پرداخته است.

T

جاستین تیمبرلیک؛ ترانه سرای خانه های لوکس
این بازیگر و ترانه سرای معروف، قبل از همکاری با کمپانی طراحی داخلی Jay Z، به تنهایی به طراحی داخلی و دکوراسیون خانه های مجلل مشغول بوده است. جاستین در مصاحبه با مدیر وب سایت ال دکور گفته است:«من عاشق تمیزی هستم. دوست دارم به هر خانه ای که قدم می گذارم با چیدمانی مجلل و لوکس روبه رو شوم. به نظر من این چیدمان خانه هاست که گرم و صمیمت خاصی در قسمت های مختلف خانه ایجاد می کند». او همچنین معتقد است هر یک از اتاق های خانه، بایستی معماری و دکوراسیون خاص خود را داشته باشند.

parhamnews_ssa1odxwfcbelk-6

صوفیا بوش؛ سخنرانی برای دکوراتورها
صوفیا بوش، بازیگر معروف آمریکایی نیز علاقه خود به هنر دکوراسیون خانه را ابراز کرده است. او اعتراف کرده که عاشق رنگ های تند درچیدمان داخلی خانه است. صوفیا چندی پیش به یک کنفرانس درباره تغییرات سبک دکوراسیون دعوت شده است.

sofi

براد پیت؛ همکاری با طراح برجسته مبلمان
حال و هوای دکوراسیون خانه، حتی براد پیت را نیز تحت تاثیر قرار داده است. او اخیراً همکاری خود با «پولارو»، از طراحان برجسته مبلمان را اعلام کرده است.

1-pit_www-javanha-com_

دایان کیتُن و چیدمان استعماری
دایان کیتن که علاوه بر نویسندگی، کارگردان و بازیگری تواناست، از هنر دکوراسیون خود رونمایی کرده است. آیا می ­دانستید او علاوه بر این فعالیت­ ها، چندین کتاب و مقاله درباره چگونگی چیدمان خانه و انتخاب لوازم دکوری تالیف کرده است؟! اولین کتاب کیتن با عنوان California Romantica در خصوص مقایسه سبک چیدمان استعماری اسپانیایی و کالیفرنیایی است. دومین کتاب معروف او با عنوان House نیز درون مایه ­ای درباره معماری روستیک و مدرن دارد.

kd

گوئینت پالتر و عشق معماری داخلی
گوئینت پالترو، بازیگر معروف با راه اندازی وب سایت شخصی Goop، علاوه بر هنر طراحی داخلی و چیدمان منازل، دستی هم در آشپزی دارد! او رسماً آغاز همکاری خود را با نیکی کوهل و دالاس (از برترین های هنر معماری داخلی) اعلام کرده است.

dkl

الِن پومپئو؛ طراح ال
الن پومپئو آخرین سلبریتی از طراحان فعال سایت ال دکور نیز بوده و طراحی مجله های معروف مربوط به دکوراسیون را بر عهده دارد. عمده فعالیت های او در خصوص چیدمان خانه با استفاده از رنگ هاست.

dky

منبع: مد آنلاین

(Visited 47 times, 1 visits today)

T