سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
چگونه با انرژی های منفی مقابله کنیم؟

چگونه با انرژی های منفی مقابله کنیم؟

اختصاصي چاره چي/ در کنار اهمیتی که هرکدام از ما برای رو به راه شدن ظاهر زندگی مان قائل هستیم، برای زندگی اجتماعی مان این موضوع را فراموش می کنیم و اغلب ما از تاثیر آدم های منفی که موجب بروز احساسات منفی در ما می شوند بی خبریم.

تشخیص این موضوع که چه آدم هایی در اطراف ما این ویژگی را دارند و چگونه می توان از شر آن ها خلاص شد مقوله بسیار مهمی است.


– آن ها را شناسایی کنید

زمانیکه احساس می کنید بودن در کنار یک نفر نه تنها هیچ انرژی مثبتی به شما منتقل نمی کند بلکه شما را ناراحت می کند و احساس منفی در شما بوجود می آورد از آن ها فاصله بگیرید زیرا آن ها بیشتر از آن چه تصور کنید بر زندگی تان تاثیر منفی می گذارند.پس نیازی به حضور کسیکه هیچ سودی برایتان ندارد، نیست.


– فاصله بگیرید

شاید قطع رابطه با یک فرد سخت باشد به خصوص کسی که یک زمانی نقش حیاتی در زندگی تان داشته یا با شما صمیمی بوده، اما این را در نظر بگیرید که آدم ها عوض می شوند، پس چرا شما در ارتباط با آن ها عوض نشوید؟برای این کار رابطه تان را با این افراد به مرور کمتر کنید.

– اندکی به خودتان توجه کنید

شاید زمان آن رسیده باشد که در مورد اینکه دیگران در مورد تصمیم شما چه فکری می کنند، نگران نشوید.به جای نگرانی از فکر دیگران در مورد خودتان و احساسات منفی که به شما منتقل می کنند فکر کنید و به خودتان اهمیت بدهید.چرا که ثبات احساسی و سلامت ذهنی شما از همه چیز مهم تر است و شما باید اول از همه خودتان را در نظر بگیرید.پس به جای آنکه ببینید دیگران چه می خواهند ببینید خودتان چه می خواهید.

– زندگی تان را کنترل کنید

این زندگی شماست به دیگران اجازه ندهید که در آن جولان بدهند.اگر کسی شما را از زندگی دور کند یا عقب نگه دارد نباید این اجازه را به او بدهید و با دوری از او تبدیل شوید به آنچه که می خواهید باشید.

شما مهم ترین فرد در زندگی تان هستید این را هیچگاه از یاد نبرید . شاید کمی رفتن این افراد از زندگی تان سخت باشد اما قرار نیست هرکس که وارد زندگی ما شد، تا همیشه باقی بماند و با حذف این افراد شما از آفات مزاحم در زندگی تان خلاص خواهید شد.

مترجم : وحیده امینی

(Visited 67 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *