چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
چگونه در لحظه زندگی کنیم؟

چگونه در لحظه زندگی کنیم؟

اختصاصی چاره چی/ همه ما برای رسیدن به آنچه در آینده اتفاق می افتد عجول هستیم، یک کودک برای رسیدن به نوجوانی و نوجوان برای رسیدن به جوانی و به همین تربیت لحظه شماری می کنند.

و زمانیکه جوانی مان را از دست می دهیم بر روزهای رفته حسرت می خوریم، پس بهتر است از آنچه در حال حاضر رخ می دهد لذت ببریم و با بکارگیری این شیوه ها احساس رضایت بیشتری را از زمان حال خود داشته باشیم.

– کارهای بیشتری انجام دهید

زمانیکه از افراد پرسیده می شود که آرزو داشتند در گذشته چه کاری کنند اغلب می گویند که دوست داشتند کارهای بیشتری انجام می دادند.پس به علایقتان نگاه دیگری بکنید و تنبل نباشید.

– عجول نباشید

همیشه در انجام کارها درهایی برای ما بسته و درهایی برایمان باز است، برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید و برخورد با درهای بسته را فرصتی برای تفکر و تصمیم بهتر بدانید.

– به اطرافتان توجه کنید

به جای بازی با کامپیوتر ، تلفن همراه و … کمی اطراف و اطرافیانتان را دریابید. خیلی کارها و فعالیت های لذت بخش و مفیدی در انتظارتان است که دنیای دیجیتال آن ها را از شما می گیرد.

– کارهای با ارزش انجام دهید

در همه ی فرهنگ ها موضوعات با ارزش وجود دارد، مثل تعاملات دوستانه، خانوادگی، دعا کردن و …شما در این روابط رو در رو می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید و از زمان حال لذت ببرید.چرا که چشم بر هم بگذارید زمان را از دست داده اید.

مترجم : وحیده امینی

(Visited 59 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *