سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
با این ترفندها اطرافیانتان را بهتر بشناسید!

با این ترفندها اطرافیانتان را بهتر بشناسید!

اختصاصی چاره چی / بسیاری از ما، اطرافیانمان را از روی ظاهر آن ها می شناسیم و قضاوت می کنیم در حالیکه برای شناخت افراد باید روی بسیاری از رفتارهای آن ها به خصوص در ارتباط با دوستان و آشنایانشان نیز دقت کرد.

شاید برخی افرادی که ما در ارتباط با آن ها تصورات خوبی داریم فقط در ظاهر اینطور باشند پس بهتر است به نکاتی که ما در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم دقت بیشتری داشته باشید تا آدم های اطرافتان را بهتر بشناسید.

۱- افرادی که سالم و صادق هستند همیشه و در همه حال به تمامی افراد صرف نظر از جایگاه و موقعیت آن ها احترام می گذارند در حالیکه افرادی که قصد فریب دیگران را دارند تنها به کسانی که قدرت و جایگاه خوبی دارند احترام می گذارند.

genuine-001

۲- گروه اول سعی نمی کنند تا در ارتباط با شما، شما را مانند خود کنند در حالیکه افرادی گروه دوم تمام تلاششان را می کنند تا شما مثل آن ها شوید.

genuine-002

۳- افراد صادق و روراست به دنبال توجه دیگران نیستند و نیازی به آن ندارند درحالیکه افراد گروه دوم همواره به دنبال جلب توجه به خصوص در شبکه های اجتماعی هستند.

genuine-003

۴- در میان گروه اول، کسی به دنبال بزرگ کردن و عالی جلوه دادن خودش نیست درحالیکه کسانی که قصد فریب شما را دارند اغلب خود را بزرگ نشان می دهند و سعی می کنند با تمجید از خود خودشان را نزد شما بالا ببرند.

genuine-004

۵- زمانی که شما با یک فرد سالم و روراست ارتباط برقرار می کنید آن ها عقایدشان را به راحتی با شما در میان می گذارند در حالیکه افراد منفی اغلب پشت سر شما به دیگران حرف می زنند و به دنبال شایعات هستند.

genuine-005

۶- در میان کسانی که با شما رو راست هستند کمتر کسی را می بینید که قرارملاقاتش را فراموش یا کنسل کند درحالیکه افراد گروه دوم به راحتی قرار می گذارند و به همان راحتی آن را به هم می زنند.

genuine-007

۷- کسانی که صداقت دارند از پیشرفت دیگران خوشحال می شوند و آن ها را تحسین می کنند درحالیکه گروه دوم از موفقیت دیگران ناراحت می شوند و سعی می کنند با انتقاد از دیگران بهتر از آن ها به نظر برسند.

genuine-007

۸- انسان های صادق در همه حال به دیگران و در حد توانشان کمک می کنند درحالیکه کسانی که می خواهند شما را فریب دهند زمانی به شما کمک خواهند کرد که پیش زمینه ذهنی برنامه ریزی شده ای داشته باشند و بخواهند از این حرکتشان استفاده کنند.

genuine-008

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.lifehack.org

(Visited 209 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *