جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
خانم های جوان، به سبک الناز شاکردوست لباس های تان را ست کنید

خانم های جوان، به سبک الناز شاکردوست لباس های تان را ست کنید

بازیگر جوانی که ۱۴ سال پیش با فیلم «گل یخ» پا به دنیای سینما گذاشت، حالا در ابتدای ۳۰ سالگی یکی از ستارگان محبوب سینمای ایران است. او در کارنامه یک دهه ای خود تجربه طراحی صحنه و لباس برای فیلم «بوی گندم» را هم دارد و به همین دلیل سلیقه او برای انتخاب لباس های خودش بیش از همه زیر ذره بین قرار می گیرد.

دنیای شاد الناز شاکردوست:
تنوع رنگ در انتخاب های الناز اولین چیزی است که به چشم می آید. در این سال های رفته می توان او را با ده ها رنگ مانتو به خاطر آورد؛ آن هم نه رنگ هایی متداول مثل سفید، سورمه ای، قهوه ای و. . . رنگ های خاص، تند و جسورانه که به قول خودش خبر از روحیه شاد، پرانرژی و فارغ از افسردگی این بازیگر جوان می دهد. مانتوهای زرد، نارنجی، قرمز، آبی نفتی و. . . این بازیگر اغلب مانتوهایی کارشده هستند که ترکیب دو یا سه رنگ تیره و روشن در کل مانتو دیده می شود و الناز از همین رنگ ها برای کامل کردن ست و انتخاب شال، کیف، کفش و. . . استفاده کرده است. محوریت یک یا دو رنگ باعث می شود رنگ خاص مانتوها تا مدت ها در ذهن دیگران باقی بماند.

hqdefault

اسپرت پوشی الناز شاکردوست:
با سبک لباس پوشیدنی که بازیگر چشم روشن سینمای ایران برای حضور در مجامع عمومی  اش انتخاب کرده، او را کمتر می توان با لباس های اسپرت دید و برای کنکاش در سلیقه اسپرتش باید سراغ مجموعه رالی ایرانی برویم. او با انتخاب لباس هایش در این مجموعه نشان داد در دنیای لباس های اسپرت، سلیقه های خاص را دوست دارد. ترجیح می دهد همراه شال از سربند یا کلاه استفاده کند و دستبندهای پهن و ساعت های اسپرت را جایگزین ساعت برلیان نشانش کند. مانتوهای کتان اسپرت و ورزشی را هم جایگزین مانتوهای کتی همیشگی اش می کند تا حسابی صاحب تیپی متفاوت شود.

elnaz_shakerdust_sal_92

تیپ رسمی الناز شاکردوست:
الناز شاکردوست هرقدر در انتخاب رنگ مانتو به تنوع علاقه دارد، در انتخاب مدل و برش مانتو، سراغ مانتوهای کتی بلند می رود که مانتوهایی برشدار و مناسب برای موقعیت های رسمی محسوب می شوند. حتی در روزهایی که مانتوهای گشاد و آزاد مد روز بودند، الناز همین مانتوهای برش خورده و اتوکشیده را ترجیح می داد. این انتخاب باعث می شود تا بازیگر فیلم آتیش بازی، فردی جدی و با وقار به نظر برسد. انتخاب چنین سبک پوششی در ایجاد حس احترام در دیگران در برخوردهای اولیه نقش مهمی دارد. از سوی دیگر چون او اصل تنوع در طراحی را مد نظر دارد، استایلی که انتخاب کرده تکراری و همیشگی به نظر نمی رسد.

elnaz-amazing-ir-3
آرایشی ملایم و محدود یکی از رازهای زیبایی الناز شاکردوست است:
ظرافت اجزای صورت الناز، راز زیبایی چهره اوست؛ زیبایی که با آرایش زیاد از دست می رود. راز داشتن این زیبایی، داشتن آرایش ملایم و محدود است. بازیگر فیلم «رسوایی» هم این نکته را به خوبی می داند و در مکان های عمومی با آرایش ملایمی شامل خط چشم باریک، ریمل و رژلبی ظاهر می شود که با رنگ لباسش ست کرده است.

moussahashemzadeh-elnaz3

سبک بستن روسری الناز شاکردوست:
الناز شاکردوست نمونه یک چهره بیضی است که از نظر کارشناسان طراحی، یک صورت کامل و بدون نقص است. این لطف خدادادی به او کمک می کند تا دستش در انتخاب باز باشد. بازیگر فیلم هایی چون «قاعده بازی»، «اتوبوس شب» و. . . می تواند مانتوهایش را با انواع شال یا روسری همراه کند؛ هر دو این ها با قاب چهره او هماهنگی دارند. او روسری را زیر گلویش گره نمی زند و دور گردن می بندد. این سبک بستن روسری باعث می شود تا تیپ رسمی او کمتر حالت قدیمی پیدا کند و مدرن و امروزی به نظر برسد.

597103_851
منبع: آسمونی

(Visited 579 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *