سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
چگونه عكس هاي اينستاگرام را ذخيره كنيم؟

چگونه عكس هاي اينستاگرام را ذخيره كنيم؟

امروزه با فراگیری از استفاده از انواع و اقسام شبکه های اجتماعی، بسیاری از افراد به دنبال راهنما و ترفندهایی برای استفاده از آن ها هستند. یکی از شبکه های احتماعی بسیار پرطرفدار، اینستاگرام است که قابلیت ذخیره عکس ها بدون از بین رفتن کیفیت آن را ندارد و همه کاربران ممکن است تا به حال برای شان پیش آمده باشند که بخواهند عکسی را با همان کیفیت اصلی سیو یا ذخیره کنند، در این مقاله می خواهیم آموزش ذخیره کردن عکس در اینستاگرام را برای شما عزیزان منتشر کنیم.

ذخیره عکس ها در هارد درایو ویندوز
اگر می خواهید عکس مورد نظرتان را از طریق ویندوز و در داخل هارد درایو ذخیره کنید ٬ کار بسیار ساده ای را در پیش دارید. در ابتدا باید وارد صفحه ی مربوط به عکس مورد نظر شوید. اگر عکس مربوطه توسط یکی از کسانی که دنبال می کنید که نیازی به این کار نیست. اول از همه باید بر روی عکس مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه ی Inspected Element را انتخاب کنید.این گزینه  در تمامی مرورگرها و در نسخه های جدیدترشان وجود دارد.
پس از این کار وارد صفحه ای مطابق تصویر پایین می شوید. در این صفحه لینک مربوط به عکس قرار دارد. با کلیک بر روی این لینک می توانید به راحتی عکس مورد نظر را دانلود کنید.

insta

insta1

برای ذخیره عکس های خودتان در گوشی فقط کافیست به بخش تنظیمات رفته و گزینه ی Save Original Photo را فعال کنید تا تمام عکس های تان به صورت اتوماتیک در یک آلبوم ذخیره شوند.
insta2

ذخیره عکس های تان بدون آپلود آن ها در اینستاگرام
اینستاگرام دارای فیلترها و قابلیت های ویرایش خوبی است که شاید بعضی ها فقط بخواهند از آن ها استفاده کنند و علاقه ای به اشتراک گذاشتن عکس های شان ندارند. برای این کار ابتدا باید گزینه ی ذکر شده در قسمت قبل (Save original photos) را فعال کنید. سپس عکس خود را انتخاب و ویرایش های لازم را در آن ایجاد کنید. سپس حالت Airplaine mode را فعال کنید و به برنامه برگردید. سپس گزینه ی آپلود را انتخاب کنید. طبیعتا عکس مورد نظرتان آپلود نمی شود اما در گالری شما ذخیره خواهد شد. سپس می توانید آپلود را کنسل کنید و حالت پرواز را غیرفعال نمایید.

ذخیره عکس های اینستاگرام  دیگران در گوشی
اما اگر می خواهید عسک های کاربران دیگر را در گوشی خود بدون کمک کامپیوتر ذخیره کنید ٬ باید از اپلیکیشن های خاصی استفاده کنید. این اپلیکیشن های بسیار زیاد و کاربردی هستند و با نصب آنها بر روی گوشیتان می توانید تمام عکس های اینستاگرام را ذخیره کنید. پیشنهاد ما به کاربران اندرویدی برنامه ی instasaver است و برای کاربران ios برنامه ی Instagrab می باشند.

insta3

منبع: ترفندستان

(Visited 51 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *