سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
ترفندهایی برای افزایش فالوور و بهتر دیده شدن در اینستاگرام

ترفندهایی برای افزایش فالوور و بهتر دیده شدن در اینستاگرام

اختصاصی چاره چی / اینستاگرام از شبکه  های بسیار پر طرفدار و رایج اینترنتی است. جایی که کاربران می توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند.

این شبکه اجتماعی به خصوص برای کسانی که کار تجاری شان را به فضای مجازی آورده اند و می خواهند برندشان را تبلیغ کنند، بسیار کاربردی و مناسب است.ما در ادامه به شما راه هایی را نشان می دهیم که با استفاده از آن ها می توانید فالوورهایتان را در این فضا بیشتر کنید و بیشتر دیده شوید.


۱- تعامل موثر

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مثل همه انواع آن است و همانطور که می دانید برای عملکرد بهتر و دیده شدن در این فضا باید روابط اجتماعی خوبی با دیگران داشته باشید.این روابط اجتماعی می تواند شامل لایک ها، کامنت گذاشتن و فالو کردن دوستان و آشنایانتان باشد.

برای کاربران تجاری بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث های نظرات صفحات پربازدید است.

۲- پست گذاشتن

یکی از راه های موفقیت در این فضا و بیشتر دیده شدن پست گذاشتن مرتب است.اگر می خواهید افراد بیشتری متوجه شما و برند شما شوند باید با توجه به تعداد فالوور هایی که دارید، ۲ بار در روز یا حداقل دو بار در هفته مطالبتان را در قالب عکس، به روزرسانی کنید.

اگر سعی در شناختن سریعتر برندتان دارید باید این مقدار را نیز بیشتر کنید.البته باید توجه کنید مقدار پست های شما نباید بیش از اندازه باشد و برای دیگران آزاردهنده شود.

۳- هشتگ

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور و لایک برای پست هایتان استفاده از هشتگ است. همیشه خلاق ترین هشت تگ ها بر اساس کسب و کار و هدف شما در اینستاگرام، راهکاری برای موفقیت بیش تر است.

هشت تگ ها در واقع برچسبی برای دسته بندی و به اشتراک گذاری پست ها در سطح وسیعی در اینستاگرام و به طور کل شبکه های اجتماعی وب از ان ها استفاده می شوند.

هشتگ اولین بار به وسیله توئیتر ایجاد شد و پس از آن توسط بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس، فیسبوک، فیلکر، اینستاگرام، فرند فید، یوتیوب و پینترست مورد استفاده قرار گرفت.

۴- مسابقه

اگر قصد فروش برندی را دارید یک مسابقه ترتیب دهید و از مخاطبان بخواهید تا در تاریخ مقرر به آن جواب دهند و جوایز را از محصولات خودتان در نظر بگیرید با این روش هم مخاطبان بیشتری جذب می کنید هم محصولات برندتان را بیشتر و بهتر به آن ها معرفی می کنید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.quickanddirtytips.com

(Visited 59 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *