یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
لباس رنگ سرمه ای را با چه رنگ هایی می توانم ست کنم؟

لباس رنگ سرمه ای را با چه رنگ هایی می توانم ست کنم؟

اگر علاقه زیادی به رنگ سرمه ای دارید و همه لباس های تان سرمه ای است؛ و می خواهید در کنار سرمه ای رنگ جدیدی را اضافه کنید و ست جدیدی را امتحان کنید؛ برای شما ایده های ناب و خاصی را داریم.  ادامه مطلب را ازدست ندهید

۱- شیک و مجلسی!
نشاندن رنگ صورتی چرک در کنار رنگ سرمه ای به عنوان رنگ اصلی وقتی به کارتان می آید که قرار است از رنگ سرمه ای به ترکیبی کاملا رسمی و مجلسی برسید. ساده ترین راه برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمه ای رفتن سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک است. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مات به رنگ صورتی چرک به عنوان کمربند، خلاقیت تان را به رخ بکشید!

cbzqg90n9rbnmi121tg
۲- یک  انتخاب فانتزی
ترکیب سرمه ای با رنگ سبز وقتی به کارتان می آید که قرار است به یک ترکیب رنگ خوب، اما کاملا فانتزی برسید. وقتی خودتان را برای شرکت در یک مراسم رسمی  آماده می کنید هرگز به ترکیب رنگ سبز و سرمه ای فکر نکنید! این ترکیب رنگ برای مجالس نیمه رسمی مثل تولد یا دورهمی های دوستانه به کارتان می آید. در انتخاب رنگ زیورآلات می توانید غیر از رنگ سفید به رنگ طلایی هم فکر کنید البته اگر روی فانتزی شدن تاکید دارید بدون برو برگرد بروید سراغ گردنبند، گوشواره و حتی ساعت سبز رنگ!

iuf3mbrchg2j3nl35i77
۳- ساده اما تاثیرگذار!
ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ ها جواب می دهد و اتفاقا سرمه ای هم از این قاعده مستثنا نیست، بنابراین یکی از انتخاب های ساده و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر دور کنید همین ترکیب سفید و سرمه ای است.
رنگ سفید شما را درشت تر از آنچه هستید نشان می دهد پس یادتان باشدبرای پوشاندن اختلاف سایز در قسمت بالاتنه و پایین تنه این رنگ را در قسمتی به کار بگیرید که باید بزرگ تر دیده شود.  به خاطر خاصیت فراگیر رنگ سفید یعنی هماهنگی با همه رنگ ها در ترکیب این رنگ با سرمه ای در انتخاب رنگ کیف و کفش و زیورآلات تان کاملا آزادید!

stsbkub6bat9hg52o0

منبع: زندگی ایده آل

(Visited 775 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *