دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
به این ٨ دلیل با افراد مثبت اندیش معاشرت کنید

به این ٨ دلیل با افراد مثبت اندیش معاشرت کنید

اختصاصی چاره چی / همیشه باید در ارتباطمان با دیگران به خاطر داشته باشیم که این ارتباط باید به ما کمک کند نه اینکه به ما آسیب بزند پس همیشه باید افراد باهوش و مثبت اندیش را برای ارتباطاتمان انتخاب کنیم.

مثبت اندیش ها افرادی خوشبین هستند و با وجود مسائل و مشکلاتی که دارند همیشه نیمه پر لیوان را می بینند و به آینده امیدوارند، آن ها همیشه برای مشکلات راه حل دارند.

افراد موفق و مثبت اندیش نیز، درپیرامون خود افراد مثبت اندیش دیگری دارند، که هم به طور طبیعی و هم نسبت به موفقیت در زندگی و شغل خود، مثبت می اندیشند.

نشست و برخاست با چنین افرادی ما را سرشار از انرژی می کند، برعکس منفی باف ها همه چیز را از آنچه هست ، سخت تر جلوه می دهند.

انتخاب افراد مثبت در زندگی به شما کمک می کند تا به آنچه در توانتان بوده برسید و احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا کنید.پس وقت آن است تا زندگی تان را از افراد منفی خالی کنید.

همه ما با در نظر گرفتن مسائل زیر ، دلیل ارتباط برقرار کردن با افراد مثبت اندیش را بهتر درک می کنیم.

۱- شما موضوعاتی را در کنترل خودتان دارید که یکی از این موضوعات انتخاب دوستان خوب است.پس اگر بابت مسائلی ناراحت هستید که در کنترل شما نیستند با انتخاب صحیح در این جا می توانید شرایط را بهتر کنید.

۲- شما بعد از گذشت مدت زمانی شبیه به افرادی می شوید که در اطرافتان هستند و اگر انتخاب صحیحی داشته باشید این افراد می توانند ویژگی های مثبت را در شما تقویت کنند و به رشدتان کمک کنند.

۳- همیشه به یاد داشته باشید که افراد و دوستان مثبت کسانی هستند که شما را به موفقیت های بیشتر تشویق کرده و به شما در این راه کمک می کنند.هیچ گاه شما را از ادامه راهتان نا امید نمی کنند و پشت تان را خالی نمی کنند.

افراد مثبت اندیش در جایی که شما به خود شک می کنید، حضور دارند و خطری از سوی شما یا موفقیت شما، آنها را تهدید نمی کنند.

۴- در یک رابطه ی سالم شما قربانی خوشی ها و لذت هایتان نمی شوید و این شادی ها به بهانه های درستی صورت می گیرد که در نهایت از آن ها احساس رضایت می کنید.

۵- دوستان خوب هیچ گاه به شما نمی گویند که دقیقا کدام کار را انجام دهید، آن ها شما را به انجام کارهایی که احساس می کنند شما قلبا آن ها را دوست دارید تشویق می کنند.

۶- دوستی های سالم یک شبه اتفاق نمی افتند بلکه به مدت زمان بیشتر و تلاش دو نفر نیاز دارند تا یک رابطه خوب را بسازند.

۷- زمانی که شما انتظار یک رفتار را از دوستتان دارید دقیقا باید همان رفتار را نسبت به او داشته باشید و فراموش نکنید همه چیز در رابطه دونفره، متقابل است.

۸- نباید فراموش کنید که کسی که شما امروز به او کمک می کنید دقیقا همان فردی است که در آینده هنگام نیاز به کمک شما خواهد آمد.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.marcandangel.com

(Visited 101 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *