جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
چگونه لباس بپوشیم تا گردن مان کشیده تر دیده شود؟

چگونه لباس بپوشیم تا گردن مان کشیده تر دیده شود؟

جای قرار گرفتن دکمه در لباس
به خاطر داشته باشيد هرقدر كت، ژاكت يا پالتوی شما يقه  ای بازتر داشته باشند بهتر است به خصوص اگر دكمه شان پايين تر بسته شود. به كت نمونه ای كه برای تان انتخاب كرده ايم دقت كنيد، وجود تنها يک دكمه كافی است چون در جای مناسب قرار گرفته است. با اين روش بخش بالای بدن تان كشيده و به دنبالش گردنی بلندتر خواهيد داشت.
mo17691

کمربند جایگزین دکمه در لباس های بی دکمه
ممكن است با خودتان فكر كنيد اين وسط تكليف كارديگان ها يا لباس های بی دكمه چه می شود؛ اين جاست كه نبايد خاصيت كمربند را دست كم گرفت. اين بار هم كمربند كارديگان يا كت تان را تا حد امكان روی خط كمر ببنديد و باز هم خطای ديد ايجاد كنيد!
فقط فراموش نكنيد كه استفاده از كمربندهای نازک تر روی لباس بهتر از مدل های ضخيم و پهن است. همين الان با دو مدل كمربند يک امتحان ساده بكنيد؛ نتيجه ظاهر شما را نجات می دهد!

یقه را فراموش نکنید
شال های پهن يا بلوزهای يقه اسكی انتخاب جالبی برای شما نیستند. شما قرار است گردن تان را بلندتر نشان دهيد نه اين كه خودتان را زير انبوهی از بافتنی ها پنهان كنيد.
mo17692
بهترين انتخاب
ما پيشنهاد می كنيم حتی الامكان سراغ بلوزها يا پليورهايی برويد كه يقه های هفت يا گرد دارند. اين مدل ها باعث می شوند گردن تان كشيده و بلند به نظر برسند. نگاهی به اين مدل ها بيندازيد و الگو  برداريد.

تركيبي عمل كنيد
به شوميز بژ نگاه كنيد كه چطور سه اصل اساسی را با هم تركيب كرده: پشت يقه كمی ايستاده است، جلويش كمی باز است و يک دوخت عمودی نازک هم جلوی لباس قرار گرفته. همه اين سه حركت با هم به مات كردن گردن كوتاه می انجامد!

یقه طرحدار
لباس هایی که یقه های طرح دار داشته باشند می توانند جایگزین مناسبی برای گردنبند باشند.
mo17695

به مدل مو  توجه کنید
در كنار همه نكاتی كه تا الان گفتيم اين نكته اساسی را جا نيندازيد؛ در مورد فرم گردن های كوتاه، بالا بستن موها بيشتر از باز كردن شان جواب می دهد. شما بايد تا حد ممکن قد بالاتنه تان را بلندتر نشان دهيد و اين كار با بستن موها امكان پذير می شود.

منبع: آلاماتو

(Visited 251 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *