شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
چگونه لباس بپوشیم تا گردن مان کشیده تر دیده شود؟

چگونه لباس بپوشیم تا گردن مان کشیده تر دیده شود؟

جای قرار گرفتن دکمه در لباس
به خاطر داشته باشید هرقدر کت، ژاکت یا پالتوی شما یقه  ای بازتر داشته باشند بهتر است به خصوص اگر دکمه شان پایین تر بسته شود. به کت نمونه ای که برای تان انتخاب کرده ایم دقت کنید، وجود تنها یک دکمه کافی است چون در جای مناسب قرار گرفته است. با این روش بخش بالای بدن تان کشیده و به دنبالش گردنی بلندتر خواهید داشت.
mo17691

کمربند جایگزین دکمه در لباس های بی دکمه
ممکن است با خودتان فکر کنید این وسط تکلیف کاردیگان ها یا لباس های بی دکمه چه می شود؛ این جاست که نباید خاصیت کمربند را دست کم گرفت. این بار هم کمربند کاردیگان یا کت تان را تا حد امکان روی خط کمر ببندید و باز هم خطای دید ایجاد کنید!
فقط فراموش نکنید که استفاده از کمربندهای نازک تر روی لباس بهتر از مدل های ضخیم و پهن است. همین الان با دو مدل کمربند یک امتحان ساده بکنید؛ نتیجه ظاهر شما را نجات می دهد!

یقه را فراموش نکنید
شال های پهن یا بلوزهای یقه اسکی انتخاب جالبی برای شما نیستند. شما قرار است گردن تان را بلندتر نشان دهید نه این که خودتان را زیر انبوهی از بافتنی ها پنهان کنید.
mo17692
بهترین انتخاب
ما پیشنهاد می کنیم حتی الامکان سراغ بلوزها یا پلیورهایی بروید که یقه های هفت یا گرد دارند. این مدل ها باعث می شوند گردن تان کشیده و بلند به نظر برسند. نگاهی به این مدل ها بیندازید و الگو  بردارید.

ترکیبی عمل کنید
به شومیز بژ نگاه کنید که چطور سه اصل اساسی را با هم ترکیب کرده: پشت یقه کمی ایستاده است، جلویش کمی باز است و یک دوخت عمودی نازک هم جلوی لباس قرار گرفته. همه این سه حرکت با هم به مات کردن گردن کوتاه می انجامد!

یقه طرحدار
لباس هایی که یقه های طرح دار داشته باشند می توانند جایگزین مناسبی برای گردنبند باشند.
mo17695

به مدل مو  توجه کنید
در کنار همه نکاتی که تا الان گفتیم این نکته اساسی را جا نیندازید؛ در مورد فرم گردن های کوتاه، بالا بستن موها بیشتر از باز کردن شان جواب می دهد. شما باید تا حد ممکن قد بالاتنه تان را بلندتر نشان دهید و این کار با بستن موها امکان پذیر می شود.

منبع: آلاماتو

(Visited 143 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *