دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کابینت خود را به سبک مدرن بچینید و مرتب کنید

کابینت خود را به سبک مدرن بچینید و مرتب کنید

اغلب خانم های خونه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گدرانند. اگر بخواهید در این مکان با آرامش به کارهای تان برسید باید همه چیز مرتب و سر جایش باشد. کابینت آشپزخانه باید مرتب باشد تا به هر وسیله ای که لازم دارید سریع و بدون دردسر دسترسی پیدا کنید.  در این مطلب نکاتی را برای مرتب سازی کابینت های تان آورده ایم.

استفاده بهینه از کشوها
استفاده بهینه از کشوها و قفسه های کابینت باعث می شود علاوه بر جمع آوری و نظم دادن به وسایل آشپزخانه، فضایی مناسب و در دسترس ایجاد شود. ضمن چیدن وسایل آشپزخانه به این نکته توجه فرمایید که بهتر است وسایلی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند در مکان های در دسترس قرار دهید تا در مواقع نیاز کار شما راحت تر و سریع تر پیش رود.

kitm4-0916-sh

وسایل هم خانواده در یک کابینت
سعی کنید مواد و وسایل همجنس را در طبقه های مشخصی قرار دهید. برای این کار ظروف را در قفسه های مشخص و انواع مواد غذایی خشک را در قفسه های نزدیک به هم قرار دهید تا شرایط بهتر و مناسب تری در حین استفاده پیش آید و چیدمان داخل کابینت شما عالی و متناسب باشد.

قاشق، چنگال و چاقو ها را در جای مخصوص خود و به صورت تفکیک شده قرار دهید. ایجاد بی نظمی در این ناحیه، مشکلات زیادی پیش می آورد.

dec88_17

در صورتی که تعداد کابینت ها زیاد است، از فضای اضافه داخل آن ها برای وسایل برقی و حتی وسایل متفرقه استفاده کنید. این کار کمک می کند دکوراسیون آشپزخانه شما منحصر به فرد و جذاب باشد.

منبع: فردانیوز

(Visited 319 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *