دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
آقایان/ چگونه تی شرت را با کت اسپرت ست کنیم؟

آقایان/ چگونه تی شرت را با کت اسپرت ست کنیم؟

این مسئله که آیا ست کردن کت اسپرت و تی شرت کار درستی است یا خیر موضوع مورد بحثی است اما اگر به درستی انجام می شود می توان یک استایل کلاسیک و بی دردسری و شیک داشت. برای این کار باید چند نکته را مد نظر داشته باشید:

استایل کژوال
بلیزرو کت اسپرت آیتم هایی هستند که می توانند با پیراهن آکسفورد پوشیده شوند که نگاه رسمی تری ایجاد شود اما می توان آن را با بسیاری از لباس های کژوال به راحتی استفاده کرد و سبک دیگری ایجاد کرد.
نکته ای که ابتدا باید به ذهن داشته باشید تناسب تی شرت است زیرا تی شرت های گشاد را به هیچ وجه نمی توان با کت های اسپرت ست کرد و نگاه جالبی ایجاد کرد. تناسب تی شرت و کت یکی از مهم ترین مسائلی است که باید لحاظ شود.

ترکیب رنگی
مورد دیگر ترکیب رنگی است که کت و تی شرت باید داشته باشند بدین معنا که اگر رنگ یکی تند و پررنگ باشد باید دیگری دارای رنگ خنثی داشته باشد تا حد امکان از استایل خود را ساده و مردانه نگه دارید مثلا اگر از کت اسپرت رنگ روشن استفاده می کنید برای تی شرت از رنگ های خنثی مثلا مشکی استفاده کنید.
یکی از مهم ترین مسائل طول آستین می باشد. ممکن است زمانی که پیراهن مردانه از زیر کت داشته باشید آستین کت به شما کمک کند اما اگر تی شرت دارید اندازه آستین کت اهمیت بیشتری پیدا می کند تصویر زیر می تواند به شما برای این مسئله کمک کند.

حالا فرق بلیزر با کت و شلوار معمولی چییست؟
بلیزر کتی است که با شلوار همرنگ خودش ست نمی شود و تمایل کمتری به شسته رفته بودن و صاف ایستادن دارد و تن خور راحت داری دارد. بلیزر ها با شلوار جین به خوبی هماهنگ می شوند حتی پوشیدن شلوار جاگر با تی شرت و بلیزر می تواند یک استایل کژوال برای شما بسازد.
زمانی که به انتخاب بلیزر می رسد معمولا مشکی اولین انتخاب است. اگر خواستید استایل رسمی تری بسازید به همراه بلیزر مشکی از شلوار پارچه ای مشکی یا ذغالی استفاده کنید.

 

منبع: بانی مد

(Visited 152 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *