شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
موضوعاتی که نباید هرگز در محل کارتان مطرح کنید

موضوعاتی که نباید هرگز در محل کارتان مطرح کنید

اختصاصی چاره چی/ برای آنکه اعتماد به نفس و همچنین اعتماد همکارانتان را در محل کار به دست بیاورید نیاز به این نیست که سفره دلتان را پیش آنها باز کنید و با در نظر گرفتن نکات زیر میزان صمیمیت تان را با آنها محدودتر کنید. در ادامه به چند موردی می پردازیم که نباید در محل کارتان مطرح شود.

– فعالیت های شما در شبکه های اجتماعی

گاهی اوقات بهتر است همکاران و افرادی که در در محل کار با شما در ارتباط هستند را وارد فضای مجازی زندگی تان نکنید زیرا معمولا اکانت هایی که در شبکه های اجتماعی ساخته می شوند فضایی شخصی دارند و اگر می خواهید آنها را در میان دوستانتان داشته باشید یک اکانت دیگر بسازید.

– اعتقادات منفی شما نسبت به دیگران

احتمالا در هر جایی تعدادی هستند که شما با عقاید آنها مخالفید و یا رفتارشان را نمی پسندید اما این موضوع دلیل نمی شود که در حضور دیگران از آنها انتقاد کنید یا پشت سرشان حرف بزنید این کار شما را تبدیل به فردی غرغرو می کند که دائما در حال انتقاد از دیگران است.

– نظرات سیاسی و اعتقادات

امروزه مردم مسائل سیاسی و اعتقادی را به شدت جدی می گیرند و شما نباید به هیچ عنوان در ارتباط با این دو مساله در محل کارتان بحث کنید زیرا موجب ناراحتی و آزردگی شما و حتی کسانی می شود که در میان بحث شما نیستند.

– میزان درآمد

درآمد شما کاملا یک موضوع شخصی است و تنها اعضای خانواده شما می توانند آن را بدانند و این موضوع شاید بتواند آنها را خوشحال کند اما زمانی که شما میزان درآمدتان را به همکارانتان می گویید این کار موجب حسادت آنها و رقابتشان با شما می شود.


– احساسات منفی نسبت به کار

بهتر است همکاران و مدیران شما از احساس منفی که شما نسبت به کار و برخی افراد در محل کار دارید باخبر نشوند زیرا کسی دوست ندارد دائما نارضایتی های شما را گوش بدهد و این کار شما را تبدیل به فردی منفی و فردگرا می کند که از فعالیت های گروهی دوری می کند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.lifehack.org

(Visited 61 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *