پنجشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
چطور در عرض ۳ دقیقه حال بدمان را بهتر کنیم؟

چطور در عرض ۳ دقیقه حال بدمان را بهتر کنیم؟

اختصاصی چاره چی/ همیشه اتفاقاتی پیش می آیند که حالمان را بد می کنند جر و بحث با رئیس یا سر و صدای بچه ها در خانه می تواند موجب عصبی شدنمان شود و صرف نظر از عاملی که حالمان را بد کرده می توانیم با چند ترفند به سرعت به حالت طبیعی برگردیم.

– صرف یک میان وعده خوشمزه

یک میان وعده خوشمزه و سالم مثل میوه، آبمیوه یا بشقاب سبزیجات به دلیل فیبر و آنتی اکسیدانی که دارند می تواند شما را سرحال کند البته باید مراقب باشید که از تنقلات مضر استفاده نکنید زیرا موجب سیری کاذب شما می شوند و احساس سنگینی ناشی از آنها ممکن است رخوت و ضعف شما را بیشتر کند.

– تماشای ویدئوهای بامزه

زمانی که ناراحت هستید دیدن تصاویر شاد یا خنده دار می تواند شما و ذهنتان را از آن فضا دور کند،این کاملا بستگی به سلیقه شما دارد می توانید به سایت هایی ویدئویی مثل آپارات، یوتیوب و … بروید و موضوعات دلخواهتان را جستجو کنید.

– گوش دادن به موسیقی مورد علاقه

حتما نباید یک موسیقی خیلی شاد را گوش کنید تا حالتان خوب شود موسیقی مورد علاقه شما می تواند در کمتر از سه دقیقه حالتان را خوب کند و لبخند را روی لب هایتان قرار دهد.

– بروز دادن ناراحتی ها

نتایج یک بررسی نشان می دهد کسانی که احساسات منفی شان را آزادانه به دیگران می گویند یا آن را به طریقی نشان می دهند تحمل بیشتری برای پذیرش درد در خودشان دارند و البته درد کمتری را هم در خودشان احساس می کنند بنابراین سعی نکنید همه ناراحتی ها را در خودتان بریزید.

– ماساژ دادن دست ها

زمانی که دچار احساسات منفی شدید مهم نیست که در کجا قرار دارید می توانید دست هایتان را ماساژ دهید این کار به خصوص ماساژ کف دست کمک می کند تا انرژی های منفی از بدنتان دور شود و احساس آرامش بیشتری را تجربه کنید.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.purewow.com

(Visited 48 times, 1 visits today)

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *