شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۴ فرد سمی که باید از زندگی تان دور بیاندازید!

۴ فرد سمی که باید از زندگی تان دور بیاندازید!

اختصاصی چاره چی/ همه ما با توجه به درگیری هایی که در زندگی مان داریم زمان کم و محدودی را برای ماندن در کنار دوستانمان داریم و به همین دلیل هم باید از این زمان محدود به خوبی استفاده کنیم و در کنار افرادی باشیم که انرژی های منفی را از ما دور می کنند در ادامه به چند دسته از افراد سمی می پردازیم که بهتر است هر چه زودتر آنها را از زندگی تان دور کنید.

۱- افراد شایعه پرداز

احتمالا شما حرفی را به او می زنید و دو روز بعد آن را به شکلی کاملا متفاوت از زبان کسی دیگر می شنوید در حالیکه به او اعتماد کرده بودید حضور این افراد در زندگی شما چیزی جز دردسر و انرژی منفی برای شما ندارد و بعد از گذشت مدت زمانی احساس می کنید که شخصیت هایی خسته کننده دارند.

۲- افراد افسرده

حضور این افراد در کار و زندگی شما شرایط را به بدترین شکل ممکن برایتان تغییر می دهد شاید همه روزها برای شما روزهای خوبی نباشد اما حضور این افراد که تنها سیاهی ها را می بینند می تواند بهترین روز شما را هم به بدترین تبدیل کند اگر احساس می کنید با وجود این افراد در کنارتان احساس ناراحتی می کنید بهتر است رابطه تان را با آنها کمتر یا قطع کنید.

۳- افراد قربانی

این افراد دائما خودشان را در شرایط سختی تصور می کنند که باید از این شرایط فرار کنند و دائما در ارتباط با همه چیز غر می زنند و به همین دلیل هم مرتبا با شما در ارتباط با ناراحتی هایشان حرف می زنند و درد دل می کنند و بعد از مدتی شما متوجه می شوید که حرف های آنها پایانی ندارد.

۴- افراد پرمدعا

 

این افراد خودشان را برتر از دیگران می دانند شما در ابتدای دوستی با آنها احساس می کنید که بهترین دوست های دوران زندگی تان را پیدا کرده اید زیرا پیشنهاد های هیجان انگیز زیادی برای تفریح به شما می دهند اما به مرور متوجه می شوید که هدفشان استفاده از شما است و دائما از شما می خواهند که برای گرفتن بهترین صندلی، بلیط و .. باید زودتر بروید و به مرور خواسته های آنها بیشتر می شود.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.purewow.com

(Visited 264 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *