دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
۴ کار کوچکی که به مثبت تر شدن نگرش شما کمک می کند

۴ کار کوچکی که به مثبت تر شدن نگرش شما کمک می کند

اختصاصی چاره چی/ زمانی که دید و نگرش ما به محیط اطرافمان منفی باشد دائما در حال انتشار انرژی های منفی هستیم که دیگران را هم تحت تاثیر قرار می دهد در این مطلب می خواهیم به ۴ کار کوچکی بپردازیم که با انجام آن در هر روز می توانید نگرش تان را به دنیای اطراف تان تغییر دهید.


۱- قدردانی

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید و هر شب که به خواب می روید یک یادداشت بنویسید ( ذهنی یا نوشتاری) و در آن بابت چیزهایی که دارید از خدا تشکر کنید این کار کمک می کند تا به چیزهایی که دارید بیشتر فکر کنید و با گذشت زمان پی ببرید که نکات منفی زندگی تان در برابر این حجم دارایی های مثبت بسیار ناچیز است، این کار موجب می شود تا با گذشت زمان نگاهتان مثبت تر شود.

۲- کمک به دیگران

زمانی که شما به دوستان، آشنایان و حتی غریبه ها کمک می کنید دو نکته مثبت دارد یکی آنکه آنها نسبت به شما و کاری که انجام می دهید احساس خوبی می کنند و دید مثبتی نسبت به اطرافشان دارند و دوم اینکه خود شما هم احساس خوبی پیدا می کنید پس از پیشنهاد کمک به دیگران دریغ نکنید.

۳- گوش دادن به موزیک شاد

زمانی که می خواهید احساس مثبتی نسبت به اطرافتان پیدا کنید باید موسیقی متناسب با آن حس را پیدا کنید موزیک های شاد دید مثبتی را به شما می دهند و زمانی که موزیک تند یا غم انگیز گوش می دهید هم حستان نسبت به اطرافتان به همان شکل در می آید.

۴- کند کردن سرعت زندگی

در این تئوری راه حل راحتی به شما می گوید که خالی کردن ذهن از نگرانی و پیدا کردن دید مثبت به کمی تمرین و زمان نیاز دارد یکی از این تمرینات کاهش سرعت زندگی است که کمک می کند استرس شما کم شده و بدن و ذهن تان آرامش بیشتری را تجربه کند و زمانی که عجله و سرعت شما کم شود شما راحت تر می توانید تفکر کنید و تفکرتان واضح تر و دیدتان مثبت تر می شود.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.purewow.com

(Visited 80 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *