دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
با این ترفندها مي توانيد در عرض یک هفته زبان جدیدي را بیاموزید

با این ترفندها مي توانيد در عرض یک هفته زبان جدیدي را بیاموزید

اختصاصی چاره چی/ بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای یادگیری یک زبان جدید به کشوری بروند که با آن زبان صحبت می کنند زیرا فکر می کنند این بهترین روش برای آشنایی با یک زبان جدید است اما ما در این مطلب می خواهیم ترفندهایی را به شما آموزش دهیم که به یادگیری زبان جدید در مدت زمان کوتاه یک هفته ای کمک قابل توجهی می کند.

– تبیین هدف

اولین کاری که شما نیاز دارید که انجام دهید مشخص کردن هدفتان از یادگیری زبان جدید و سپس برنامه ریزی بر اساس آن اهداف است، بسیاری از افرادی که به سرعت زبان جدیدی را فرا گرفته اند هدفمند عمل کرده اند برای مثال مشخص کنید که چرا می خواهید این زبان را یادبگیرید و کاربردهایش را برای خودتان تبیین کنید.

– ارتباط بیشتر با کلمات

یکی از موثرترین راه هایی که شما را با زبان جدید بیشتر آشنا می کند این است که کلمات و جملات جدید را جایی قرار دهید که در معرض دیدتان باشد برای مثال روی یخچال، میز کار و … این کار کمک می کند در مدت زمان کوتاهی دایره لغات تان بیشتر شود.

– کمک گرفتن از دوستان

برای آنکه انگیزه بیشتری در یادگیری یک زبان جدید داشته باشید می توانید از کمک دوستان و یا اعضای خانواده که آنها هم می خواهند این زبان را بیاموزند استفاده کنید و با هم مکالمه کنید.

– استفاده از زبان

اگر می خواهید یک زبان را به صورت عمیق تری بیاموزید و با گذشت زمان آن را فراموش نکنید، باید دائما آن را در زندگی تکرار و تمرین کنید شما می توانید برای یادگیری دقیق تر بین زبان هایی که بر آنها مسلط هستید مقایسه ایجاد کنید و شباهت های میان آنها را پیدا کنید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.babbel.com

(Visited 86 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *