یکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰
کدام رنگ رژگونه مناسب رنگ پوست شماست؟

کدام رنگ رژگونه مناسب رنگ پوست شماست؟

بهترین رنگ برای پوست های روشن: صورتی ملایم
این رنگ به رنگ پوست صورت شما بسیار نزدیک است. رنگ های غنی تر مثل مرجانی هاله ای پرتقالی رنگ به پوست های روشن اضافه می کند. برای این که پوست درخشش زیباتر و ملایم تری به خود بگیرد از رژگونه های براق تر و ملایم تر استفاده کنید و از آن ها با دست استفاده کنید.

بهترین رنگ برای پوست های بژ: صورتی کثیف
از آن جایی که پوست شما پررنگ تر از پوست های روشن است می توانید از رژگونه های پررنگ تر استفاده کنید. صورتی کثیف هم صورت شما را جذاب تر می کند و هم آرایش طبیعی تری خواهید داشت.

بهترین رنگ برای پوست های زیتونی: هلویی گرم
درخشش زیبایی که پوست های زیتونی دارند را می توان با انتخاب رنگ رژگونه مناسب زیباتر جلوه داد. هلویی گرم بهترین انتخاب برای رنگ پوست شماست.

بهترین رنگ برای پوست های برنز: هلویی براق
شما هم می توانید درست مثل کسانی که پوست زیتونی دارند باید از رنگی استفاده کنید که مکمل گرمای پوست تان باشد. رنگ هلویی براق درخشش طبیعی پوست تان را دو چندان می کند.

بهترین رنگ برای پوست های قهوه ای روشن: آلبالویی روشن
کسانی که رنگ پوست قهوه ای روشن دارند بهتر است از رنگ های صورتی و هلویی ملایم استفاده نکنند. بهترین رنگ رژگونه برای شما آلبالویی روشن است. کمی رژگونه روی گونه ها بزنید و تا زیر استخوان گونه آن را ترکیب کنید تا گونه ها برجسته نشان داده شود.

بهترین رنگ برای پوست های قهوه ای تیره: قرمز تراکوتا
از رنگ های تیره نترسید. رنگ های گرم آجری بدون این که رنگ پوست را تیره تر کند صورت را شاداب تر نشان می دهد. اما اگر باز هم نگران تیره بودن آن هستید قبل از کرم پایه استفاده کنید تا رنگ رژگونه روی پوست تان ملایم تر شود و چهره را طوری نشان می دهد که گویی از درون می درخشد.

 

منبع: بدونیم

(Visited 137 times, 1 visits today)