پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای یک دورهمی دوستانه چگونه لباس بپوشیم؟

برای یک دورهمی دوستانه چگونه لباس بپوشیم؟

برای داشتن ظاهری مناسب و ایده آل دانستن اصول ست کردن بسیار حائز اهمیت است. اگر ندانیم چه لباس هایی را نمی توان با هم ترکیب کرد و تصویر ناخوشایندی خواهد داشت و یا این که چه ترکیباتی با هم هماهنگ بوده و ظاهری شیک به ما می بخشد، در هنگام انتخاب و پوشیدن لباس همواره سردرگم بوده و با شک و تردید به نوع انتخاب هایمان می نگریم. همیشه این احساس را خواهیم داشت که آیا ظاهرمان مرتب است یا خیر؟
برای رهایی از این حس و داشتن اطمینان از تیپ ظاهری خود، کافی است به چند موضوع دقت کنیم. مثلا این که آیا مهمانی رسمی است یا دوستانه؟ یقینا لباسی که در یک مهمانی رسمی می پوشیم با پوششی که در یک جمع دوستانه بر تن می کنیم یکی نخواهد بود. توجه به همین نکات کوچک است که در نهایت بهترین ظاهر را برایمان می سازد.

  • برای یک دورهمی دوستانه یکی از بهترین انتخاب ها که در عین حال بسیار ساده نیز می باشد، شلوار جین خواهد بود؛ شلوار جین با این که خیلی معمولی و ساده است می تواند انتخاب بسیار خوبی نیز باشد. البته در پوشیدن آن باید کمی سلیقه به خرج داده و بهترین ترکیب را با آن بپوشید. صرف این که با شلوار جین هر بلوزی بپوشیم جذابیت زیادی نخواهد داشت.
  • یک پیشنهاد این است که با شلوار جین تیره، پوشیدن شومیز سفید رنگ یا حریر همیشه انتخابی عالی است. به یقه بلوزتان هم دقت کنید ، حتی وجود چند چین ساده می تواند به بلوز حریر ساده شما جلوه خاصی ببخشد. به علاوه کیف سرمه ای و کفش عروسکی سرمه ای نیز می تواند به زیباتر شدن تیپ شما بسیار کمک نماید. برای تکمیل ظاهرتان یک ساعت با بند چرمی سرمه ای رنگ بپوشید تا توجه و اهمیت شما را به جزئیات نیز به خوبی نشان دهد.
 
(Visited 131 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *