سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
با ثروتمندترین زنان جهان آشنا شوید

با ثروتمندترین زنان جهان آشنا شوید

اختصاصی چاره چی/ بر اساس بررسی های صورت گرفته تنها ۶۲ نفر در سراسر جهان مالک نیمی از ثروت دنیا هستند که در این میان تعدادی خانم هم به چشم می خورند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

– کریستی والتون

او در خانواده ای ثروتمند در آمریکا به دنیا آمد و هم اکنون با ۵۹ سال سن ثروتی حدود ۳۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار دارد ۳ نفر دیگر از اعضای خانواده او هم در زمره ۲۰ نفر اول ثروتمندترین افراد در سراسر جهان هستند او مالک سوپر مارکت های زنجیره ای وال مارت است.

– لیلیان بتنکورت

او در حال حاضر ۹۳ سال سن دارد و در فرانسه به دنیا آمده است و مالک یکی از بزرگترین شرکت های لوازم بهداشتی و آرایشی یعنی اورئال است مجله فوربس او را با دارایی بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار نفر دوم از ثروتمندترین زنان جهان رتبه بندی کرده است.

– آلیس والتون

او با ۶۶ سال سن در تگزاس زندگی می کند و دختر بنیانگذار شرکت وال مارت است و ثروتی بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار دارد وی سال گذشته یازدهمین فرد ثروتمند جهان شناخته شد.

– ژاکلین مارس

او ۷۶ سال سن دارد و در خانه ای ثروتمند به دنیا آمده که ثروت زیادی را از پدرش به ارث برده است او نوه فرانک مارس بنیانگذار شرکت شکلات مارس است و ثروتی بالغ بر ۲۰ میلیارد دلار دارد.

– آن چمبرز

او ۹۶ سال سن دارد و در بلژیک زندگی می کند و وارث یکی از بزرگترین کمپانی های رسانه ای با نام کوکس اینترپرایز است او زمانی سفیر بلژیک در آمریکا بود و ثروتش حدود ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار برآورد می شود.

– سوزانا کلاتن

او ۵۳ سال سن دارد و در آلمان به دنیا آمده است و پس از مرگ پدرش صاحب سهام او در شرکت BMW شده است و به دلیل دارایی نزدیک به ۱۶ میلیارد دلاری ثروتمند ترین زن آلمان شناخته شده است.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.telegraph.co

(Visited 71 times, 1 visits today)

Bildnummer: 58594865  Datum: 08.10.2012  Copyright: imago/Astrid Schmidhuber
Pressekonferenz Fachkräfte, München Susanne Klatten 08.10.2012 Wirtschaft People x0x xkg 2012 quer

 58594865 Date 08 10 2012 Copyright Imago Astrid Schmidhuber Press conference Professionals Munich Susanne Klatten 08 10 2012 Economy Celebrities x0x xkg 2012 horizontal

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *