شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
کدام مقاصد گردشگری در آسیا برای زوج های جوان بهتر است؟

کدام مقاصد گردشگری در آسیا برای زوج های جوان بهتر است؟

اختصاصی چاره چی/ در بسیاری از کشورهای آسیایی می توانید تجربه یک ماه عسل رویایی یا یک سفر دو نفره بدون استرس و با آرامش خاطر بسیار را تجربه کنید ما در این مطلب می خواهیم به چند مقصد در کشورهای آسیایی بپردازیم.

– بالی ( اندونزی)

جزیره بالی در ابتدای این لیست قرار دارد و شما می توانید در کنار توریستی و شلوغ بودن این جزیره ویلاهایی را در سواحل به نسبت خلوت تر اجاره کنید و از سواحل خصوصی آنها لذت ببرید. بالی همچنین معابد باستانی بسیاری دارد و همچنین می توانید از تفریحات دریایی مثل غواصی یا آفتاب گرفتن در ساحل استفاده کنید.

– مالدیو

مالدیو کوچکترین کشور جزیره ای در جهان است و سفر به آن یک تجربه رویایی را برای شما به همراه دارد و بهترین گزینه برای مسافرت های ماه عسل است یکی از ویژگی های هتل ها در مالدیو شناور بودن آن ها بر روی آب است.

– ساموئی (تایلند)

ساموئی به دلیل دریای زلال آبی و درختان بلند نخل یکی از زیباترین جزایر تایلند است و بر خلاف بسیاری از هتل های گران قیمت در این منطقه بسیاری از سوئیت ها را می توانید با قیمت مناسب پیدا کنید و از تفریحات دریایی مثل اسنورکلینگ و غواصی در آب های تمیز این منطقه لذت ببرید.

– سریلانکا

سریلانکا سواحل زیبا و هتل های لوکسی دارد که می تواند برای شما و همسرتان خاطره ساز شود پیاده روی در سواحل و دیدن منظره غروب خورشید و تماشای فیل ها، فیل سواری و دیدن معابد باستانی از دیگر تجربیات لذت بخش در سریلانکا است.

– لنکاوی ( مالزی)

کشور مالزی سواحل و جزایر زیبایی دارد که یکی از آنها لنکاوی است که وجود جنگل های حرا آن را زیباتر کرده و شما می توانید از آبشارهای زیبای آنجا لذت ببرید. Pantai Cenang هم از مشهورترین سواحل لنکاوی است.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.traveltriangle.com

(Visited 86 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *