دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پنج کاری که باید قبل از ۸ صبح انجام دهید

پنج کاری که باید قبل از ۸ صبح انجام دهید

اختصاصی چاره چی/ تا زمانی که برای زندگیتان برنامه ریزی صحیحی نداشته باشید نمی توانید به اهدافتان دست پیدا کنید و به سمت جلو پیش بروید و به همین دلیل هم روزها از پشت هم می گذرند و شما هیچ تغییری را در خودتان احساس نمی کنید ما در اینجا به چند ترفند می پردازیم که در پیشرفت زندگی شما تاثیرات خوبی را می گذارد.

۱- حداقل ۷ ساعت بخوابید

میلیون ها نفر در سراسر جهان دچار کم خوابی هستند و داشتن خواب کافی به اندازه خوردن غذا و آب مهم است و اختلال خواب می تواند بر فعالیت روزانه ما تاثیر گذار باشد داشتن خواب کافی به نتایج زیر منتهی می شود.

– تقویت حافظه
– افزایش طول عمر
– کاهش التهاب بدن
– افزایش خلاقیت
– بهبود تمرکز
– کاهش چربی
– کاهش استرس
– کاهش افسردگی

۲- مدیتیشن کنید

بعد از آنکه از خواب بیدار شدید کمی آرام باشید و به خودتان فکر کنید این کار کمک می کند انرژی بیشتری را برای ادامه روز به دست بیاورید و زمانی که شما انرژی مثبت بیشتری را به دست می آورید انرژی های مثبت بیشتری به سمت شما جذب شده و انرژی های منفی از شما دور می شوند.

۳- فعالیت بدنی داشته باشید

اگر هر روز ورزش کنید در کنار سلامتی روحیه بهتری هم خواهید داشت و این کار کمک می کند تا کارهای روزانه را هم بهتر انجام دهید زیرا تا زمانی که بدن سالمی نداشته باشید نمی توانید کارهایتان را هم به خوبی انجام دهید پس در هر فضایی یا به هر روشی بدنتان را حرکت دهید.


۴- ۳۰ گرم پروتئین مصرف کنید

کارشناسان پیشنهاد می کنند که بعد از بیدار شدن و در وعده صبحانه ۳۰ گرم پروتئین استفاده شود زیرا این کار با سیر نگه داشتن شما در مدت زمان طولانی تر به کاهش وزن تان کمک می کند و سطح قند خون را ثابت نگه می دارد. بهتر است ۴۰ درصد صبحانه را به پروتئین اختصاص دهید.


۵- دوش آب سرد بگیرید

گرفتن دوش آب سرد یا رفتن داخل استخر آب سرد به سلامت ذهن و بدن شما کمک می کند و تاثیرات مثبتی را بر روی گردش خون و سیستم گوارش باقی می گذارد و به سرحالی و پر انرژی شدن شما در آغاز روز کمک می کند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.inc.com

(Visited 71 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *