جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
سلبریتی هایی که بعد از زایمان زیباتر شدند

سلبریتی هایی که بعد از زایمان زیباتر شدند

اختصاصی چاره چی/ بارداری فارغ از سختی ها و دردهایی که برای مادر دارد یکی از زیباترین لحظات زندگی یک زن است و همانطور که می دانید به دلیل تغییرات هورمونی و تغییر در رژیم غذایی اضافه وزن در این دوران طبیعی است اما خیلی از خانم ها می توانند بعد از به دنیا آمدن فرزندشان به سرعت به حالت اولیه برگردند در این مطلب می خواهیم به سلبریتی هایی اشاره کنیم که حتی بعد از زایمان تناسب اندام بیشتری را نسبت به قبل به دست آوردند.

– بیانسه

بیانسه یکی از سلبریتی هایی است که بعد از به دنیا آمدن دخترس بلو ایوی توانسته با ورزش های مداوم پس از بارداری وزنش را به حالت طبیعی برگرداند.

– جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در دوران بارداری اش اضافه وزن زیادی داشت اما تناسب اندام جنیفر لوپز بعد از به دنیا آمدن دوقلوهایش امه و ماکسی میلیان حتی بهتر از روزهای پیش از بارداری اش بود.

– هالی بری

او از خوش اندام ترین ستاره های سینمای هالیوود است که با گرفتن رژیم غذایی توانست بعد از به دنیا آمدن دخترش نهلا به وزن پیش از بارداری برسد و شما را به این فکر بیاندازد که حتی یک بچه هم ندارد، او حالا منتظر است تا فرزند دومش که پسر است به دنیا بیاید.

– جسیکا آلبا

او دو دختر به نام های هنر و هاون دارد که اگر چه در دوران پیش از بارداری هم اندامی لاغر داشته اما توانسته با مصرف سبزیجات و ورزش های پس از بارداری از شل شدن پوستش جلوگیری کند.

– کورتنی کارداشیان

او مادر دو فرزند پسر به نام های ماسون و پنه لوپه است که توانسته با تغییر در رژیم غذایی اش و استفاده از مواد غذایی پروتئینی کم حجم و کم کالری مثل آجیل اندامی زیباتر از سابق داشته باشد.

– هایدی کلوم

او مادر ۴ فرزند است و اندامی فوق العاده دارد که در دوران بارداری و پس از آن تحت نظر مربی بدنسازی برای ورزش و رژیم غذایی بوده است.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.styleblazer.com

(Visited 113 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *