جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
ترفندی برای پیدا کردن گوشی گم شده سایلنت در منزل

ترفندی برای پیدا کردن گوشی گم شده سایلنت در منزل

در این مطلب قصد داریم روشی را به شما آموزش دهیم تا به کمک آن بتوانید گوشی هوشمند گم شده در منزل تان را به راحت ترین روش پیدا کنید. یکی از راه کارهایی که تقریبا همه ما بلد هستیم زنگ زدن به گوشی است تا به وسیله پخش شدن صدای زنگ آن را پیدا کنیم. اما این راه کار زمانی جواب می دهد که گوشی تان در حالت سایلنت نباشد. در غیر این صورت چه باید کرد؟ جای نگرانی نیست! در ادامه برای هردو پلت فرم اندروید و آی اواس آموزشی کوتاه را برای تان گردآوری کرده ایم تا با انجام دادن چند مرحله ساده بتوانید گوشی هوشمندتان را که در خانه گم کرده اید پیدا کنید.

آموزش آی اواس

قدم اول
ابتدا باید وارد سایت iCloud شوید. سپس اپل آیدی و پسوردتان را واردکنید.


قدم دوم
روی آیکون Find iPhone کلیک/لمس کنید.


قدم سوم
در قسمت وسط نوار بالای وب سایت روی All Device کلیک کنید و آیفونی را که در خانه گم کرده اید را انتخاب کنید.


قدم چهارم
اکنون پنجره|ی کوچکی در گوشه بالا سمت راست وب سایت پدیدار می شود. روی گزینه Play sound کلیک کنید. اکنون باید پس از گذشت چند ثانیه منتظر صدای زنگ مخصوصی باشید که به وسیله آن می توانید آیفونی را که در خانه گم  کرده اید را پیدا کنید.

آموزش اندروید
قدم اول
ابتدا وارد آدرس google.com/android/devicemanager شوید. در قسمتی که اطلاعات گوشی تان را نشان می دهد روی دکمه Ring کلیلک کنید.


قدم دوم
در اینجا به شما اطلاع داده می شود که گوشی مورد نظرتان برای ۵ دقیقه به صورت مدام با بالاترین میزان صدای ممکن زنگ خواهد خورد. برای ادامه کار روی دکمه Ring کلیک کنید.
زمانی که نوارآبی رنگ Ringing پدیدار می شود باید پس از گذشت چند ثانیه منتظر صدای زنگ مخصوصی باشید که به وسیله آن می توانید گوشی را که در خانه گم  کرده اید را پیدا کنید.

نکته:
برای انجام این هر دو آموزش نیاز است گوشی هوشمندتان به اینترنت متصل باشد و خاموش نشده باشد. همچنین باید حساب کاربری گوگل یا اپل آیدی روی گوشی تنظیم شده باشد. در غیر این صورت انجام مراحل آموزش ممکن نیست.

منبع: جی اس ام

(Visited 143 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *