سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
با این راهکارها، کودکتان را خوش تیپ کنید

با این راهکارها، کودکتان را خوش تیپ کنید

گاهی در مسیری که کودکان تان را برای یک مهمانی، ملاقات مهم یا حتی به مدرسه می برید، ظاهر شیکی که برای شان ساخته اید در ثانیه ای از بین می رود. گاهی هم از عجله و گرفتاری زیاد، ممکن است از آراستگی آنها غافل شوید. اما زمانی که می خواهید با فراغ بال به کودک دلبندتان توجه کنید، اول به فکر پوشش آنها می افتید. با پنج روش ساده زیر، برای ساختن استایل کودکان خوش تیپ خود آماده شوید.

با لباس های ساده شروع کنید
لازم نیست تک تک لباس های کمد کودک تان شیک و خاص باشند. به راحتی می توانید لباس های ساده (Basic) را با لوازم جانبی متنوع، زیباتر کنید. از برندهایی که قیمت مناسبی دارند، تیشرت، بلوز یا شلوارهای ساده تهیه کنید. چند بلوز ساده سفید که با یک چشم به هم زدن کثیف می شوند، شلوارهای ساده و راحت پنبه ای که هرروز باید شسته شوند، تا ظاهر روز اول را داشته باشند، یا هر لباس دیگری که مصرف روزانه بالایی دارد را، ارزان بخرید. برای تکمیل تیپ دلبندتان، کت یا پلیور برند محبوب خود را تهیه کنید. باکمی هزینه و سلیقه، ترکیب این لباس های ساده، با یک کلاه راه راه، دستمال گردن گل دار، ساسبندهای طرح دار، جوراب های لبه چین دار، گردنبندهای رنگارنگ یا کفش های لوفر ورنی، کودکتان به شیکی مدل های مد خواهد شد.

با این اکسسوری ها و لوازم جانبی، استایل کودکان در موقعیت های مختلف خاطره انگیز تر می شود. با کت خال خالی صورتی که روی پیراهن سفیدش می پوشد، به رویای پرنسس بودنش نزدیک می شود. یا نیم بوت کابویی که با جین ساده و تیشرت سفیدش ست شده، احساس قدرت و جذابیت دلپذیری ایجاد خواهد کرد. پس اگر می خواهید پوششی گران قیمت بخرید، سراغ اکسسوری ها بروید.

اگر سایز شما بود می خریدید؟
راه دیگر این است که از خود بپرسید، اگر این لباس سایز من بود دوست داشتم آن را بپوشم؟ البته پوشش کودکان باید مناسب سنشان باشد، اما بهترین کار این است که این پوشش را شیک و امروزی تر کنیم. توجه داشته باشید خوش تیپی فقط به لباس نیست، جزئیات استایل کودکان را جذاب می کنند. مدل مو، تمیزی، آراستگی و لباس های اندازه، مجموعه زیبایی می سازند. آرایش مو و صورت هم اولین چیزهایی هستند که به چشم می آیند.

از حراجی ها خرید کنید
فروشگاه های بسیاری لباس های جذابی برای کودکان دارند. اما مشکل خیلی ها شاید همین جذابیت است که بودجه شان را ناچیز کرده. بهترین راه، گوش به زرنگ بودن هنگام حراج هاست. آخر فصل ها سراغ برندهای جذاب بروید و لباس های دلخواه تان را، با تخفیف های دلپذیر بخرید. برای همیشه باخبر بودن از این تخفیف ها، فراموش نکنید شماره خود را در لیست مشتریان وفادار ثبت کنید.

با این روش، با رضایت از بودجه خود، از خوش پوشی فرزندتان لذت می برید. برای خرید بهتر و مفیدتر، به فروشگاه های بزرگ زنجیره ای بروید که محصولات چندین برند را ارائه می دهند. این فروشگاه ها قیمت های مناسب و منطقی تری نسبت به دیگر بوتیک های خاص دارند، حتی با تخفیف ۸۰ درصد.

پوشش چندلایه جذاب تر است
پوشش چندلایه، برای همه خانواده استایل جذاب تری می سازد. به ویژه برای کودکان، که می توانید از اندازه های مختلف در این لایه ها استفاده کنید. این ترکیب ها، به لباس های گران قیمت جان تازه ای می دهند. اگر پیراهن مخمل دوست داشتنی اش، دیگر کوتاه به نظر می رسد، ترکیب آن با یک ژاکت بلند (Cardigan) یا لگینگ، تونیک خوبی خواهد شد. همچنین در فصل های سرد، با این چندلایه پوشیدن انگار چند استایل متفاوت دارند که از تغییر دما هم در امان بمانند.

از ست های ترکیبی استفاده کنید
وقتی عاشق لباسی به تن مانکن فروشگاه می شوید، لازم نیست همه لباس هایش را بخرید. از ظاهر کلی هر مانکن، تکه ای که بیشتر به چشم تان آمده را انتخاب کنید و همان جا یک تیپ کامل بسازید. گاهی هم با دیدن یک بلوز، تصور می کنید با شلواری که به تازگی خریده اید ست زیبایی خواهند شد. ترکیب و هماهنگی این اجزا، شاید برای خودتان هم جذاب باشد. اما زمانی سراغ این ست کردن ها بروید که مطمئن باشید ترکیب مناسبی می شوند و به شایدها و امیدوارم ها اعتماد نکنید. با این کار تعداد را به کیفیت ترجیح داده اید. می توانستید تعداد محدودی از برندهای گران و باکیفیت تهیه کنید. اما با خرید چند لباس، کودک تان چندین ست متفاوت خواهد داشت تا در موقعیت های مختلف، خوش پوش باشد.

منبع: بامیلو

(Visited 32 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *