چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
آقایان بخوانند/ کدام عطرها متناسب شخصیت شما است

آقایان بخوانند/ کدام عطرها متناسب شخصیت شما است

اختصاصی چاره چی/ در این مطلب می خواهیم با توجه به علایقی که شما دارید و شخصیت تان چند نوع عطر را پیشنهاد بدهیم.

عشق تکنولوژی

نوع شخصیت : اگر شما از دسته مردهایی هستید که به وسایل تکنولوژی علاقه زیادی دارید، و آخرین اخبار را در این زمینه ها دنبال می کنید و سراغ جدیدترین محصولات در این زمینه می روید.

پیشنهاد ما به شما : CK2 by Calvin Klein است که از اولین ادوکلن های اسپرت در بازار بود که هم برای خانم ها و هم آقایان استفاده می شد و امروزه نماد نسل جدید است.

 

ورزشکار

نوع شخصیت : اگر شما فردی هستید که به ورزش و فعالیت های ورزشی و پر تحرک علاقه دارید و به اتفاقات هیجان انگیز و کنجکاوانه تمایل دارید.

پیشنهاد ما به شما : L.12.12 Blanc by Lacoste است این ادوکلن حالتی تر و تازه و با طراوت به شما می دهد و به خصوص برای تابستان مناسب است و اغلب عطر گل مریم یا گریپ فروت دارد.

 

جنتلمن

نوع شخصیت : اگر شما فردی مغرور، جذاب و با اعتماد به نفس بالا هستید و در چالش های مختلف با همکاران و دوستانتان رقابت می کنید.

پیشنهاد ما به شما : Invictus by Paco Rabanne است بوی این ادوکلن انرژی زیادی به شما می دهد و افراد زیادی را به سمت شما جذب می کند و ترکیبی از بوی گل سرخ و گریپ فروت دارد.

شیک پوش

نوع شخصیت : اگر شما زمان زیادی را برای ظاهرتان و شیک پوشی اختصاص می دهید شخصیت قوی و منحصر به فردی دارید و احتمالا کمد لباس های شما از جدیدترین عطرها و لباس ها پر شده است.

پیشنهاد ما به شما : Mr. Burberry by Burberry است که کمی اسانس بلوبری داشته و رایحه چوب های معطر را دارد و برای افراد شیک پوش مناسب است.

 

اهل کار و تلاش

نوع شخصیت : اگر شما فردی هستید که به کارتان علاقه زیادی دارید و زمان و انرژی فراوانی را برای آن اختصاص می دهید در واقع محل کار خانه دوم شما است.

پیشنهاد ما به شما : L’Homme by Roger & Gallet است که رایحه آرامش بخشی دارد و دارای عصاره های طبیعی بوده که شما را از دیگران متمایز می کند و به دلیل بوی تندی که دارد باید به میزان خیلی کم استفاده شود.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.jeancoutu.com

(Visited 146 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *