دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
با ۶ نشانه افراد به ظاهر خوب آشنا شوید!

با ۶ نشانه افراد به ظاهر خوب آشنا شوید!

اختصاصی چاره چی/ احتمالا شما هم با افرادی روبرو شده اید که به ظاهر مهربان، خوشرو، دلسوز و خوش برخورد هستند اما بعد از گذشت مدت زمانی می فهمید که این ویژگی ها تنها نقابی بوده که به چهره شان زده اند در ادامه می خواهیم به ویژگی های این افراد بپردازیم.

۱- توقعات زیاد

این افراد سعی می کنند خودشان را به شما خوب نشان دهند تا انتظارات شان را به شما بگویند آنها احساس می کنند نسبت به اطرافیانشان برتر هستند و دیگران باید هر کاری را برای آنها انجام دهند.

۲- احساس منفی پس از مکالمه

شما بعد از مکالمه با این افراد دچار احساسات منفی در ارتباط با خودتان و دنیای اطرافتان می شوید در حالیکه افراد مثبت به شما حس خوبی در ارتباط با شما و دیگران به دوستانشان منتقل می کنند .


۳- زبان بدن غیرطبیعی

آنها از تماس چشمی و زبان بدن عجیبی برای جلب اعتماد شما استفاده می کنند برای مثال مدت زیادی به شما نگاه می کنند و از همین طریق متوجه خواهید شد که هدف های دیگری دارند.

۴- تلاش برای اقناع

این افراد در ظاهر افراد خوب سعی می کنند از شما برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده کنند آنها به گونه ای با شما برخورد می کنند تا شما کار آن ها را به هر نحوی که هست انجام دهید.


۵- توهین همراه با شوخی

آنها سعی می کنند حرف های منفی شان را با شوخی همراه کنند برای مثال ممکن است الفاظ توهین آمیزی را در ارتباط با شما به کار بگیرند و نهایتا بگویند که تنها یک شوخی بود.


۶- دیالوگ یک طرفه

افرادی که با ظاهر خوب اهداف منفی را دنبال می کنند سعی می کنند در حرف زدن با شما به شما غلبه کنند و توجه شما را به حرف های خودشان جلب می کنند که در این صورت شما مجبور به سکوت می شوید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.davidwolfe.com

(Visited 156 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *