سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
در زندگي تان از این ۶ دسته از افراد دور شوید

در زندگي تان از این ۶ دسته از افراد دور شوید

اختصاصی چاره چی/ نتایج بررسی های متعددی نشان می دهد زمانی که شما در ارتباط با افراد منفی و سمی قرار بگیری تاثیرات آن بر روح و جسم شما تا سال ها ماندگار خواهد بود به همین دلیل ما در این مطلب به افراد منفی و سمی و نشانه های آنها می پردازیم.


۱- کسانی که شایعه درست می کنند

این افراد علاقه زیادی به بیچارگی دیگران دارند و دائم به دنبال آن هستند که ببینند چه کسی مشکل دارد یا زمانی که با شما حرف می زنند سعی می کنند از بدبختی دیگران به شما بگویند هر چند آن ها دروغ باشد.

۲- افرادی که دمدمی مزاج هستند

گاهی اوقات دیده اید که اطرافیان شما گاهی اوقات رفتار بسیار خوبی با شما دارند و گاهی به سردی با شما برخورد می کنند این افراد نمی توانند احساسشان را به درستی کنترل کنند و تمام احساسات منفی شان را روی شما تخلیه می کنند.

۳- کسانی که همیشه غر می زنند

خیلی از افراد تمایل دارند که جنبه های منفی زندگی را ببینید این ها در واقع هنگام سختی و دشواری هایشان هم به سراغ شما می آیند و شما تبدیل به مرهمی برای دردهای آنها می شوید در حالیکه احساسات منفی آنها وارد ذهن و روح شما می شود.

۴- کسانی که حسود هستند

کسانی که عمدتا به دیگران حسادت می کنند حتی در صورت بهترین اتفاقات برای خودشان آنها را نمی بینند و اگر دوستانشان به یک مرتبه یا موفقیت ناچیزی هم دست پیدا کنند به آنها حسادت می کنند این افراد هیچ گاه از زندگی شان رضایت ندارند و ادامه رابطه شما با آن ها موجب می شود تا موفقیت هایتان را کم ارزش بدانید.

۵- کسانی که شما را فریب می دهند

این دسته افراد هدفشان از دوستی با شما رسیدن به اهدافشان است آن ها در ظاهر دوست شما هستند اما همیشه با گرفتن انرژی و وقت شما در حال سوء استفاده از شما هستند و اگر برگردید و به گذشته رابطه تان نگاه کنید آن وقت متوجه خواهید شد که همواره در حال کولی گرفتن از شما بوده اند.

۶- کسانی که متکبر بوده و غرور زیادی دارند

غرور مساوی است با اعتماد به نفس کاذب در واقع کسانی که تکبر زیادی دارند نمی توانند با دیگران سازش کنند و به همین دلیل با اطرافیانشان، خانواده یا در محل کار به مشکل برخورد می کنند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.huffingtonpost.com

(Visited 53 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *