دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
آموزش یک مدل رنگ آمیزی زیبا برای دیوار اتاق دختربچه ها

آموزش یک مدل رنگ آمیزی زیبا برای دیوار اتاق دختربچه ها

اگر می خواهید برای عید نوروز رنگ اتاق دخترتان را عوض کنیدمی توانید  با کمی سلیقه و ابتکار رنگ آمیزی اتاقش را انجام دهید.

 

۱- قدرت گل: این طراحی با نقش و نگار های تصادفی یا فضای با برنامه کنترل شده است. در اینجا گل های به کار برده شده تصادفا و اتفاقی با فاصله های یکسان از هم قرار دارند.

۲- پوشش رنگ اصلی دیوار را می توانید با انواع رنگ های پلاستیک یا روغنی یا حتی پوشش دیواری بلکا انجام دهید ، لکه ها و سوراخ ها را با دقت پیدا کرده و آن ها را بپوشانید و از بین ببرید. یک دیوار را تمام کنید و زمان دهید تا خشک شود.

۳- اگر از رنگ دیوار استفاده کنید می توانید به صورت زیر با تنالیته رنگ های روشنتر و تیره تر بر روی دیوار سایه روشن ایجاد کنید. رنگی که در زمینه قرار دارد با ماله های پشمی مالیده شده و زمینه ای مناسب برای گل های زیبا ایجاد کرده است.

۴- با فشار زیاد گل ها را روی دیوار مهر کنید. از رنگ غلیظ استفاده کنید. مهر را بدون لغزش از دیوار دور کنید. مکان گل ها تقریبا در فاصله ی ۲۰ تا ۳۰ سانتی در کنار هم قرار دارند. برای ساختن مهر هم به راحتی میتوانید با یک عدد مقوای کلفت (مثلا مقوای جعبه کفش) وچسباندن آن بر روی یک تکه شیشه این قالب را درست کنید.

منبع: تزئین

(Visited 98 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *