جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
۵ کاری که نباید در اولین قرار ملاقات انجام دهید

۵ کاری که نباید در اولین قرار ملاقات انجام دهید

اختصاصی چاره چی/ اولین قرار ملاقات برای خانم ها و هم برای آقایان مهم است زیرا شما در اولین جلسه به درکی کلی از شخصیت طرف مقابل می رسید و این قرار می تواند تعیین کننده قرارهای بعدی باشد.

اشتباهات زیادی وجود دارد که شما احتمالا به صورت غیر عمدی آن ها را در قرار اول انجام می دهید و با این کار تصور بدی در ذهن طرف مقابلتان ایجاد می کنید که ما می خواهیم به آن ها بپردازیم.

۱- دیر رسیدن

اگر چه ترافیک و نبودن جای پارک می تواند بهانه ای برای دیر رسیدن شما باشد اما این کار ذاتا رفتار محترمانه ای نیست و شما اگر برای فرد مورد نظرتان ارزش قائل باشید می دانید که با برنامه ریزی دقیق تر می توانید زودتر به محل قرار برسید.

۲- دروغ گفتن

اگر شما هم در قرار اول دروغ گفته اید تنها نیستید چون در یک بررسی انجام شده حدود ۶۰ درصد از خانم ها و آقایان در ارتباط با سن، درآمد و …دروغ گفته اند اما باید بدانید که این دروغ در آینده موجب فاصله گرفتن بیشتر شما از همسرتان می شود و اعتماد بین شما از بین می رود.

۳- حواس پرتی

زمانی که شما در قرار ملاقات اول دائما گوشی تان را چک کنید یا حواستان به اطراف باشد این به معنای آن است که اولویت شما فردی نیست که مقابلتان نشسته و تمرکز خوبی ندارید پس توجه بیشتری داشته باشید تا به نتیجه بهتری از رابطه تان برسید.

۴- گوش ندادن

خیلی از افراد بیشتر از آنکه خوب گوش کنند حرف می زنند بهتر است با دقت به حرف های طرف مقابلتان گوش بدهید و اگر چیزی در ذهن دارید کمی صبور باشید تا حرف های او تمام شود، قطع کردن حرف دیگران به معنای نادیده گرفتن آن ها است.

۵- مرور گذشته

بهتر است گذشته را فراموش کنید زیرا شما آمده اید که آینده زندگی تان را با فرد جدیدی بسازید و با این کار سرنوشت رابطه جدیدتان نابود می شود و او خود را با فردی که در گذشته شما بوده مقایسه می کند در حالیکه این مقایسه به ضرر رابطه شما تمام می شود.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.thelist.com

(Visited 259 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *