شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
این راهکارها ترس شما را از سفر هوایی کمتر می کنند!

این راهکارها ترس شما را از سفر هوایی کمتر می کنند!

اختصاصی چاره چی/ همیشه ترس از پرواز و مسافرت هوایی می تواند لذت مسیر را برایمان کمتر کند و هیچ کس دوست ندارد که این احساس را تجربه کند.

گاهی اوقات این ترس ها و استرس ها حتی باعث می شوند که به کلی برنامه سفرمان را کنسل کنیم، یافته های تحقیقات نشان داده که از هر ۴ نفر یک نفر، از پرواز می ترسد و از هر ۱۰ نفر ، یک نفر به شدت از پرواز می ترسد. روش های زیادی وجود دارند که می توانید با این ترس مقابله کنید، از تکنیک های تنفس گرفته تا جمع آوری اطلاعات درباره سفر هوایی و …

در این مطلب می خواهیم به روش های ساده ای اشاره کنیم که ترس شما را از پرواز کم کرده و آرامتان می کند.

– اطلاعات عمومی تان را درباره هواپیما و نحوه پرواز افزایش دهید. یادگیری اصول چگونگی کار کردن هواپیما یک راه حل مناسب برای غلبه بر ترس از پرواز است.

– اپلیکیشن های مختلفی در ارتباط با نحوه کار هواپیما و مهم تر از آن مدیریت استرس شما در هواپیما طراحی شده که در طول مسیر شما را همراهی می کند.

– کفش هایتان را در آورده و آن ها را به آرامی کف هواپیما قرار دهید این کار استرس شما را از بدنتان خارج می کند.

– می توانید یک شی یا سنگ را در دستتان بگیرید و توجه تان را به آن جلب کنید و از آن انرژی بگیرید، می توانید از سنگ های دارای انرژی مثل سنگ آهن استفاده کنید.

– شما می توانید از قدرت موسیقی هم کمک بگیرید همیشه در سفرهای هوایی هندزفری همراه داشته باشید و از قبل آهنگ های آرامش بخش و آنهایی را که دوست دارید جمع آوری کنید.

– می توانید برای آرامش بیشتر کتاب بخوانید یا یک فیلم را در لپ تاپ یا تبلت ببینید و تنقلاتی را که دوست دارید بخورید تا خونسرد تر شوید.

– چشم هایتان را ببندید و در همین حین که نفس های عمیقی می کشید، به چیزهایی که شما را آرام می کنند یا برایتان لذت بخش هستند فکر کنید و تمام افکار منفی را با بازدم به بیرون هدایت کنید.

– در صورت تشدید استرس می توانید نزد پزشک رفته و از او بخواهید که برای شما قرص یا دارویی تجویز کند که در طول پرواز آرام تر باشید.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.mydomaine.com

(Visited 47 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *