جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
۶ علامتی که نشان می دهد همسر شما یک پدر فوق العاده است

۶ علامتی که نشان می دهد همسر شما یک پدر فوق العاده است

اختصاصی چاره چی/ نشانه های یک پدر فوق العاده را در ابراز علاقه به فرزندتان و بازی کردن با او می توانید بفهمید زمانیکه با عشق تمام فرزندش را در آغوش می گیرد و از دیدن او لذت می برد عشق او را می توانید بفهمید اما پدران فوق العاده نشانه هایی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

۱- این پدرها در برقراری ارتباط با فرزندشان از اصطلاحات بامزه ای استفاده می کنند که هم بچه و هم شما از شنیدن آن ها لذت می برید.

۲- پدرانی که علاقه زیادی به فرزندشان دارند غالبا عکس های زیادی از او را در گوشی دارند و سعی می کنند آن ها را با دوستانشان در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند، آنها سعی می کنند از هر لحظه ای که از دیدن کارهای فرزندشان لذت می برند عکس بگیرند.

۳- زمانی که پدری به فرزندش علاقه دارد وقت زیادی را برای بازی با او می گذارد بدون توجه به اینکه در چه شرایط و سنی است ممکن است او را ببینید که بالای درخت رفته و یا حرکات بچه گانه انجام می دهد.

۴- آن ها از اغلب جزئیات حس و حال فرزندشان اطلاع دارند و می دانند که چطور می توانند گریه آن ها را به خنده تبدیل کنند. علاوه بر این پدرهای خوب فقط هنگام شادی و رو به راه بودن بچه ها کنارشان نیستند و سعی می کنند در ناراحتی هم آرامشان کرده و مسئولیت کارهای مختلف آنها را به عهده بگیرند.

۵- این پدرها برای بچه ها شعر یا کتاب می خوانند و گاهی اوقات برای سبک کردن کار مادرها کار خواباندن بچه را به عهده می گیرند.

۶- پدرانی فوق العاده هستند که در کارهای روزمره شان غرق نشوند و به فرزندشان توجه بیشتری داشته باشند این پدرها آنقدر به فرزندشان نزدیک می شوند و با او رابطه عاطفی خوبی دارند که گاهی حسادت مادرها را هم بر می انگیرند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.purewow.com

(Visited 75 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *