چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پوشیدن این نوع لباس ها تیپ تان را نابود می کند!

پوشیدن این نوع لباس ها تیپ تان را نابود می کند!

برای خوش تیپ و جذاب شدن یک سری باید ها و نباید ها وجود دارد که باید رعایت کرد و همیشه از باید ها صحبت می شود که چه بپوشیم که جذاب باشیم؛ ولی در این مطلب سراغ نباید ها رفته ایم ؛ یعنی می خواهیم بگوییم چه نپوشید که جذاب باشید.

شلوار جین با ظاهر ارزان
هبچ چیزی مانند یک شلوار جین بی کیفیت نمی تواند استایل شما را خراب کند به ویژه در مورد شلوار جین تنگ حتما از مدل های با کیفیت و با قیمت بالا تهیه کنید و از مدل های سنگ شور و فاقد قابلیت کشسانی دوری کنید.

لباس سیاه ساده
اگر لباس سیاهی می پوشید ترجیحا نباید ساده باشد و یا استایل ساده مشکی خود را با رنگ های دیگر کامل کنید تا سطح پایین و ارزان به نظر نرسد.

لباس ورزشی گشاد
اگر علاقمند به پوشیدن لباس های سبک اسپورت و لباس های ورزشی برای باشگاه یا بیرون هستید نباید از مدل های گشاد و شل و ول این لباس ها استفاده کنید چون لباس های شما ظاهری شلخته و بی کیفیت پیدا خواهند کرد.

کفش از مد افتاده
در مورد کفش ها باید حساسیت بیشتری به خرج دهید و سعی کنید از مدل های کلاسیک کفش استفاده کنید تا نگران از مد افتادن آن نباشید و یا به روزترین و جدیدترین مدل ها را به پا کنید.

لباس هایی که همه دارند
وقتی یک مد در مراحل آخر عمر خود قرار می گیرد همه آن را می پوشند. این مرحله زمانی است که شما باید آن لباس را کنار بگذارید تا خوش تیپ تر از بقیه باشید.

لباس خیلی تنگ یا خیلی کوتاه
لباس های تنگ و کوتاه نه تنها مد روز نیستند بلکه ظاهری از مد افتاده به شما می دهند و باعث می شوند مورد قضاوت نادرست قرار بگیرید و با خوش تیپی فاصله زیادی داشته باشید.

منبع: چی بپوشم؟

(Visited 365 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *