جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
۱۰ علامتی که نشان می دهد مردی عاشق شماست!

۱۰ علامتی که نشان می دهد مردی عاشق شماست!

اختصاصی چاره چی/ عشق احساس عجیبی است و شاید به راحتی نتوان ابراز احساسات و علاقه یک مرد به زنی را تشخیص داد، پس شما هم اگر در یک رابطه هستید و می خواهید از واقعی بودن احساس طرف مقابلتان مطمئن شوید این مطلب را از دست ندهید.

نشانه هایی وجود دارند که علاقه مرد به زن را مشخص می کنند، این علائم عشق مرد به زن که باید در رفتار و کردارش نمایان شود را ما در ادامه به شما معرفی میکنیم.

۱- زبان بدن مردها چیزهای زیادی را نشان میدهد زمانیکه او هنگام صحبت کردن به شما نگاه می کند به شما لبخند می زند و سرش را به علامت تایید تکان می دهد این موضوع نشانه علاقه او به شما است.

۲- تماس چشمی یکی از نکات مهمی است که مردها نسبت به کسانی که دوستشان دارند انجام می دهند اما اگر مردی به شما علاقه نداشته باشد مطمئنا از نگاه کردن به چشم های شما خودداری می کند.

۳- مردهایی که عاشق شما هستند سعی می کنند خود را از طریق تمایل به علائق شما به شما نزدیک تر کنند مثلا سعی می کنند اینطور نشان دهند که تفریحات و علائق مورد نظر شما برای آن ها مهم است.

۴- همه مردها تا اندازه  ای برای دوستان و اطرافیانشان نگران هستند اما اگر مردی که در کنارتان است بیش از اندازه مراقبتان است و نگرانتان می  شود به این معنا است که دوستتان دارد.

۵- مردهای عاشق اغلب شبیه به کسانی می شوند که دوستشان دارند پس اگر احساس کردید که رفتارهایتان را در مردی می بینید او احتمالا به شما علاقمند است.

۶- مردان عاشق سعی می کنند از طریق مختلف بیشتر با شما صحبت کنند، برای همین زیاد سوال می پرسند یا همواره سعی می کنند شما را وارد گفتگو کنند.

۷- اگر در میان دوستانش احساس کردید که او از شما به آن ها چیزی گفته یا تعریفی از شما کرده که آنها شما را به خوبی می شناسند این موضوع نشان می دهد که او آنقدر شما را دوست دارد که از شما برای دوستانش هم تعریف کرده است.

۸- او شما را با اسامی خوب و محترمانه خطاب می کند و هیچ گاه از الفاظی که شما را ناراحت می کند استفاده نخواهد کرد.

۹- آنها برای چیزهای کوچک هم از شما قدر دانی می کنند و کارهای اشتباه شما آنها را ناراحت نمی کند.

۱۰- زمانیکه شما در کنار آنها هستید سعی می کنند رفتار بهتری داشته باشند و سخاوت بیشتری از خودشان نشان می دهند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.pairedlife.com

(Visited 103 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *