سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
با این تاکتیک ها می توانید وضعیت اقتصادی زندگی تان را بهبود بخشید!

با این تاکتیک ها می توانید وضعیت اقتصادی زندگی تان را بهبود بخشید!

اختصاصی چاره چی/ سرمایه گذاری صرفا مختص افراد ثروتمند نیست و تقریبا هر فردی می تواند با افزایش درآمد و کم کردن هزینه های اضافی، مبلغی پول برای سرمایه گذاری کنار بگذارد.

ما در این مطلب تاکتیک هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به یکباره موجب تغییر در زندگی اقتصادی شما نمی شوند اما شما با انجام آن ها در بلند مدت تغییر زیادی را احساس خواهید کرد.

– اگر درآمد ماهیانه دارید سعی کنید آن را در حساب های بلند مدت برای سودهای بیشتر سپرده گذاری کنید این کار در بلند مدت کمک زیادی به شما خواهد کرد.

– یکی از مهم ترین راه های افزایش سرمایه گذاری و کار و فعالیت بیشتر این است که فعالیت هایی را که موجب عقب ماندن شما و مانع از پیشرفت تان می شود را مثل تماشای زیاد تلویزیون، کار با گوشی و … کنار بگذارید.

– برنامه ریزی ذهنی تان برای افزایش سرمایه را گسترش دهید و هیچ گاه به آنچه دارید بسنده نکنید.

– اگر شاغل هستید و هزینه های زندگی توسط شما اداره می شود، به خصوص کسانیکه کار آزاد دارند، بهتر است یک کار دوم هم در کنار کار اصلی تان داشته باشید.

– قبل از رفتن به خرید برنامه ریزی داشته باشید و هر آنچه می خواهید را در لیستی جدا یادداشت کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود.

– بهتر است در کارتان بیشتر ریسک کنید و وارد کاری شوید که جایی برای پیشرفت و رشد شما داشته باشد.

– برای دعوت دوستان یا خانواده، بهتر است آن ها را به خانه تان دعوت کنید تا هزینه های بیشتری را در رستوران ها را پرداخت نکنید.

– شما می توانید بسیاری از هزینه ها را از زندگی روزمره تان حدف کنید مثلا به جای خرید یک لباس یا پرده جدید آن را ترمیم کنید.

– با هزینه های کم هم می توانید فرزندانتان را سرگرم کنید و حتما نیاز به صرف هزینه های هنگفت ندارید، بردن به پارک، انجام کارهای باغبانی، دوچرخه سواری و … هم می توانند گزینه های خوبی باشند.

– با افراد موفقی که در کسب ثروت به موفقیت رسیده اند و نگرش مثبتی دارند بیشتر در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام کارهایتان مشورت بگیرید.

– کارشناسان معتقدند حتی نوشیدن آب هم علاوه بر فواید سلامت موجب سرمایه گذاری بیشتر شما می شود زمانیکه قبل از هر وعده غذایی آب بنوشید نه تنها سیستم گوارش شما بهتر عمل خواهد کرد بلکه احساس سیری بیشتری کرده و به اندازه مناسب تری غذا خواهید خورد که این از چاقی شما هم جلوگیری می کند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.thesimpledollar.com

(Visited 42 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *