جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
٧ نکته ای که برای برگزاری جشن تولد یک سالگی دلبندتان باید بدانید

٧ نکته ای که برای برگزاری جشن تولد یک سالگی دلبندتان باید بدانید

جشن تولد یک سالگی کودک، یکی از مهمترین اتفاق های زندگی هر پدر و مادری است. برگزاری یک جشن خاطره انگیز نیاز به برنامه ریزی دارد؛ پس با یک برنامه ریزی مناسب مراسمی خاطره  انگیز برای کودک تان تدارک ببینید. در ادامه چند نکته برای برگزاری جشن تولد یک سالگی فرزندتان  آورده ایم؛ همراه ما باشید.

۱/وقتی مهمان های کوچولو را برای جشن تولد دعوت می کنید، مدت میهمانی را کوتاه کنید. حداکثر دو تا سه ساعت برای بچه ها ایده آل است. البته اگر فاصله منزل میهمانان تا محل تولد طولانی است می توانید قدری مدت جشن تولد را زیاد کنید.

۲/وسایل و موقعیت های خطرناک خانه را قبل از دعوت میهمانان کوچولو ؛ ایمن کنید و از تزیینات و تفریحات حادثه آفرین پرهیز نمایید. مثلا بادکنکهای لاستیکی معمولی برای بچه های کوچکتر از ۴ سال، خطر خفه شدن دارند پس از بادکنک های مناسب استفاده کنید.

۳/اگر کسی که کمکتان کند را ندارید ، بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید.میتوانید بخشی از کارهای تولد مثل کیک تولد و یا ساندویچ ها و غذا را از بیرون سفارش دهید و برخی کارها مثل تزیین خانه را در روزهای قبل انجام دهید.

۴/موقعی که مهمان ها می آیند به خصوص اگر تعداد بچه های میهمانی تولد زیاد باشد، اوضاع شلوغ می شود و نمی توانید بهترین عکس ها را از کودک دلبنتدتان بگیرید. پس عکس کودک با کیکش را؛ قبل از شروع مهمانی بگیرید.

۵/به کوچولوتون استراحت بدهید!او را مجبور نکنید تمام مدت با میهمانان خوش و بش کند  و انتظار نداشته باشد موقعیت را درک کند!

۶/قبل از مهمانی با یک ( یا چند!!)  نفر از بستگان یا دوستان هماهنگ کنید که حتما برای کمک به شما و نگهداری از کودک حضور داشته باشند.

۷/قبل از شروع مهمانی کودک را بخوابانید، سیر کرده و جایش را عوض کنید و سعی کنید لباس مهمانی راحتی برایش انتخاب کنید.

 منبع: نی نی بان
(Visited 100 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *