جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
۱۳ راه حلی که به صرفه جویی در مراسم عروسی کمک می کند!

۱۳ راه حلی که به صرفه جویی در مراسم عروسی کمک می کند!

اختصاصی چاره چی/ همه عروس و دامادها دوست دارند که یک عروسی رویایی را تجربه کنند اما با توجه به محدودیت بودجه باید بتوانند مراسم را به خوبی مدیریت کنند که در ادامه به روش هایی برای مدیریت بهتر مراسم عروسی می پردازیم.

۱- برای مکان مراسم بهتر است از سالن های وابسته به سازمان ها یا ارگان های خاصی که در آن مشغول به کار هستید یا نزدیکانتان می شناسند استفاده کنید تا از تخفیفات بیشتری بهره مند شوید.

bbnpwf8

۲- به جای اجاره گل، دکوراسیون و تزیینات، می توانید در فصولی که هوا مناسب است ، مراسم را در باغ برگزار کنید که هزینه اضافی بابت گل و دکوراسیون طبیعی ندهید.

aafg611

۳- اگر می خواهید از گل ها استفاده کنید بهتر است برای صرفه جویی بیشتر از یک نوع گل با رنگ های متنوع به جای خرید چند نوع گل استفاده کنید.

aaffll5

۴- در برخی فصل ها مانند تابستان هزینه برای برگزاری مراسم عروسی افزایش پیدا می کند، سعی کنید فصل هایی را در نظر بگیرید که هزینه ی کمتری نیاز دارد.

 

۵- بهتر است به سراغ سالن هایی بروید که میزهای بزرگتری دارند و مهمانان بیشتری در هر میز می توانند بنشینند این کار هزینه خدمات را هم کمتر می کند.

aaffvxu

۶- از چند نوع غذای محدود ولی سنگین استفاده کنید که هزینه بیشتر بابت تنوع غذایی ندهید.

aafgc5q

۷- محاسبات تان را دقیق تر کنید. تعداد مهمانانی که ممکن است نیایند یا آن هایی که به طور برنامه ریزی نشده می آیند را در نظر داشته باشید.

 

۸- گرفتن مهمانی در روز هزینه ها را کمتر می کند زیرا شما به چراغانی و نور پردازی کمتری نیاز خواهید داشت.

aaffyci

۹- برای صرفه جویی بیشتر بهتر است در وسط هفته مراسم را برگزار کنید زیرا در آخر هفته هزینه سالن ها و خدمات بالاتر است.

 

۱۰- می توانید به جای خرید و بردن کارت عروسی درب منزل دوستان و آشنایان از آن ها به صورت اینترنتی دعوت کنید تا هم در هزینه ها صرفه جویی شود و هم زمان زیادی را از دست ندهید.

 

۱۱- به جای اجاره ماشین های گران قیمت از خودرو خودتان استفاده کنید.

aafg8uj

۱۲- اگر مهمان هایتان کمتر از صد نفر است بهتر است از دوربین های شخصی استفاده کنید و هزینه بیشتر بابت فیلمبردر و عکاس ندهید

aafgc0o

۱۳- برای اجرای موسیقی زنده هم می توانید از دوستان یا اقوامی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.msn.com

(Visited 72 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *