سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
چند راه کاربردی برای بالاتر رفتن از نردبان موفقیت شغلی

چند راه کاربردی برای بالاتر رفتن از نردبان موفقیت شغلی

اختصاصی چاره چی / برای موفقیت و پیشرفت شغلی، تنها داشتن اهداف بلند مدت کافی نیست و شما باید کارهایی را انجام دهید که نردبان موفقیت شما در سازمانتان خواهد بود.

– بهبود روابط شغلی

شما باید روابط خوبی با مدیران، همکاران و حتی مدیران ارشد خود داشته باشید تا آن ها با شخصیت و ارزش های کاری شما بیشتر آشنا شوند.برای این کار می توانید از کمک به همکارانتان هم در زمان هایی که به شما نیاز دارند، استفاده کنید.


– نشان دادن ابتکار عمل

شما باید با ایجاد خلاقیت های جدید به مدیرتان نشان دهید که ایده ها و فکرهای جدیدی در ارتباط با وظایف تان دارید، این کار باعث می شود رئیس شما علاقه بیشتری به نوع کارتان پیدا کند و در نتیجه اعتماد بیشتری به شما داشته باشد.


– درخواست مسئولیت های بیشتر

به مدیرانتان از توانایی های دیگری که دارید بگویید و آمادگی تان را برای وظایف بیشتر و جدیدتر اعلام کنید، این کار باعث می شود او حساب بیشتری روی شما باز کند.

– پذیرفتن اشتباهات

هیچ گاه شخص دیگری را برای اشتباهات شخصی خودتان سرزنش نکنید زیرا این نشانه ضعف شخصیتی شما است.اگر شما اشتباهات تان را بپذیرید، قطعا آن ها از انتخاب شما پشیمان نخواهند شد.

– انجام دادن همه وظایف

هیچ گاه شکست را نپذیرید، همه ما گاهی با سختی هایی در کارمان روبرو می شویم و در این زمان ها بهتر است راه های مختلفی را برای حل آن ها پیدا کنیم.بنابراین اگر وظایفی را قبول کردید حتی اگر سخت بود، با شیوه های جدید آن ها را انجام دهید.

– مثبت گرایی

به جای یاس و دلسردی، همیشه به خودتان امید و انگیزه بدهید، هیچ کس افراد غر غرو را دوست ندارد.

– لباس متناسب

بهتر است برای آنکه به خودتان و دیگران احترام بگذارید شب قبل یا روزی که سر کار می روید، لباس هایتان را مرتب کنید، این کار باعث می شود دیگران هم به شما احترامی که شایسته آن هستید را بگذارند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.modernfilipina.ph

(Visited 96 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *