شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
خانومانه/ روز خواستگاری چه لباسی بپوشیم؟

خانومانه/ روز خواستگاری چه لباسی بپوشیم؟

روز خواستگاری یکی از روزهای مهم برای هر دختری است ؛ و یکی از ذغدغه دختر خانم ها این است که چه لباسی را انتخب کنند که مناسب مراسم و سن و ویژگی های اخلاقی شان باشد.در ادامه چند پیشنهاد ویژه برای یک روز خاص و عالی را برای شما آورده ایم.

برای آشناها
بلوز و دامن ها برای خواستگاری  هایی که از قبل با داماد یا خانواده اش آشنا هستید انتخاب های خوبی هستند. بسته به میزان صمیمیت دو خانواده می توانید انتخاب های مختلفی داشته باشید. ست پیشنهادی ما ترکیبی از سه رنگ خنثی اما شیک سفید، مشکی و طوسی است که در کنار هم تصویر یک عروس باسلیقه را می سازند. دخترخانم هایی که دوست دارند لاغر به نظر نرسند با استفاده از رنگ سفید شومیز و پلیسه های بالای دامن موفق می شوند سایزشان را بزرگ تر نشان دهند.

mo15683-1

هنرمندها بپوشند
این ست را برای دختر خانم هایی پیشنهاد می کنیم که روحیه های هنری دارند و می دانند خواستگارشان هم از این روحیه دور نیست. اگر جزو دخترهای راحت و باانرژی هستید و با خانواده خواستگارتان هم از قبل صمیمی، این ست می تواند یک انتخاب شاد برای یکی از شادترین روزهای زندگی شما باشد.

mo15684

از ۳۵ گذشته اید؟
تعارف که نداریم! خیلی ها در حال حاضر در دهه سوم زندگی شان ازدواج می کنند. اگر شما هم جزو این دسته هستید این ست نیمه رسمی برای حضور در مقابل خانواده خواستگارتان را از دست ندهید. هم شیک است و هم متناسب با شرایط.

mo15685

برای بلوز و شلوار دوست ها
همه چیز با هم متناسب است و آماده برای ارائه دادن تصویر یک عروس شیک. فرقی نمی کند پوست تان تیره است یا روشن، این ست برای انواع رنگ های پوست مناسب است. طلایی بهترین رنگ برای اضافه کردن زیورآلات به این ست است.

mo15686

ساده باشید
ساده بودن خوب است و خوشبختانه سادگی در هر حالتی شیک است. اما برای این روز مهم سعی کنید حداقل یک المان نسبتا زرق و برق دار داشته باشید. در مورد این ست چین دار بودن جلوی شومیز همان المانی است که از آن گفتیم. به خاطر داشته باشید اگر می خواهید آرایش کنید حتی الامکان سراغ رنگ های ملایم بروید و از رنگ های جیغ پرهیز کنید.

mo15687

بازی با خطوط
راستش لباس های راه راه همیشه روی پاشنه مد می چرخند. برای همین داشتن یک ست مشابه کمک تان می کند در هر شرایطی و در مواجهه با هر خواستگاری جذاب و زیبا به نظر برسید. فقط مراقب باشید چون راه راه های عمودی شما را لاغر نشان می دهند.

mo15688

برای پیراهن دوست ها
و اما نوبت می رسد به خانم هایی که دوست دارند به جای کت و شلوار یا بلوز و دامن از لباس های یکسره استفاده کنند. پیشنهاد اول ما این لباس کاملا رسمی است. مشکی به شما ابهت می دهد و در عین حال حضور طرح های کوچک نقره ای مانع یکنواخت شدن ظاهرتان می شود. این ست را به خصوص به دخترخانم هایی که دوست دارند لاغرتر به نظر برسند پیشنهاد می کنیم.

mo15689

برای عروس کم سن و سال!
اگر ماجرا عاشقانه است و شما هم زیر ۲۲سال هستید، سعی نکنید ادای آدم بزرگ ها را در بیاورید و لباسی بپوشید که شما را خیلی بزرگ تر از سن تان نشان می دهد. همان چیزی را نشان دهید که هستید. این لباس برای دخترخانم های ریزاندام مناسب است و با طرح شلوغش می تواند سایز را بزرگ تر نشان دهد.

mo15690

برای کت و دامن دوست ها
دختر خانم هایی که کمی اضافه وزن دارند و می خواهند لاغر به نظر برسند می توانند با خیال راحت از رنگ های تیره استفاده کنند. هرچند ما پیشنهاد می دهیم در روزهای شاد سراغ رنگ های روشن بروید و فقط در صورت لزوم تیره بپوشید.

mo15691

منبع: بیتوته

 

(Visited 367 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *