جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
چگونه روی صفحه موبایل، تصویر تمام صفحه سایت ها را ببینید؟!

چگونه روی صفحه موبایل، تصویر تمام صفحه سایت ها را ببینید؟!

گاهی اوقات پیش می آید که بخواهید از یک تصویری که در سایتی دیده اید؛ عکس تهیه کنید. ولی  یک  مشکل اساسی وجود دارد؛ آن هم تهیه تصویر از محدوده به نمایش درآمده است؛ یعنی در صورتی که سایت موردنظر شما دارای اسکرول به سمت پایین یا حتی چپ و راست باشد، برای پوشش دادن این محدوده ها باید چند تصویر از صفحه نمایش تهیه کرده و آنها را به صورت مجزا مشاهده کرده یا با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی در کنار یکدیگر قرار دهید.

همان طور که می دانید کاربران در رایانه های شخصی خود می توانند به کمک نرم افزارهای متعدد از این مشکل رهایی یافته و تصاویری تمام صفحه را از سایت های موردنظر خود به ثبت برسانند، اما اگر رایانه ای در اختیار نداشته باشید و بخواهید بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی این کار را به وسیله تلفن همراه یا تبلت هوشمند خود انجام دهید، چه روشی را برای این کار انتخاب می کنید؟ در ادامه شما را با روشی بسیار ساده که روی همه دستگاه های هوشمند، رایانه ها و هر دستگاه مجهز به مرورگر اینترنتی دیگر قابل استفاده است آشنا می کنیم:

۱ـ با استفاده از هریک از مرورگرهای اینترنتی موجود در دستگاه مورد استفاده (تلفن همراه، تبلت یا رایانه) به لینک زیر مراجعه کنید:

http: /  / j.mp / click_ss

۲ـ با ورود به این لینک، صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که می توانید آدرس سایت موردنظرتان را در کادر موجود در آن وارد کنید.

۳ـ در نهایت روی گزینه  Capture Screenshot کلیک کرده و منتظر بمانید ضمن تهیه تصویر سایت موردنظر، گزینه  Download Image برای ذخیره سازی تصویر روی کارت حافظه یا هارد دیسک رایانه برای شما نمایش داده شود.

۴ـ با کلیک روی گزینه  Download Image می توانید تصویر موردنظر را در محل دلخواه ذخیره کرده و با کلیک روی New Capture درخواست تهیه تصویر از لینک دیگری را به ثبت برسانید.

منبع: جام نیوز

(Visited 28 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *