جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
از روی رنگ مورد علاقه شخصیت افراد را تحليل کنید

از روی رنگ مورد علاقه شخصیت افراد را تحليل کنید

اختصاصی چاره چی / بر اساس روانشناسی رنگ ها، رنگ یا رنگ های مورد علاقه شما، شخصیت شما را توصیف می کنند.

در واقع رنگی که شما انتخاب می کنید، چیزهای زیادی از وضعیت جسمی، ذهنی و احساسی تان می گویند.همه افراد تمایل به استفاده از رنگ های خاصی برای انتخاب لباس، دکوراسیون منزل و … دارند که از این طریق می توان به شخصیت آن ها پی برد.

حتی تغییر در رنگ دلخواه افراد نشان دهنده آن است که شرایط زندگی آن ها تغییر کرده و آن ها با تغییر در رنگ به دنبال مطابقت با شرایط جدید هستند.

در ادامه به رنگ ها و توصیف شخصیت افرادی که آن ها را انتخاب می کنند می پردازیم.

– قرمز

کسانیکه رنگ قرمز را انتخاب می کنند اعتماد به نفس بالایی داشته و سطح انرژی شان بالاتر از حد طبیعی است و به دنبال اهداف و آرزوهای بزرگتری هستند.

– آبی

کسانیکه این رنگ را ترجیح می دهند اغلب در زندگی تمایل به پیروی از قانون های خاصی را دارند و همیشه به دنبال تنظیم این قوانین در زندگی شان هستند.این افراد همچنین شخصیت های آرام و صلح طلبی دارند.

– سبز

بر اساس روانشناسی رنگ ها، کسانیکه تمایل شدیدی به رنگ سبز دارند، به دنبال امنیت و آرامش بیشتری در زندگی هستند و دوست دارند که دیگران را دوست بدارند و دوست داشته شوند.


– زرد

کسانیکه این رنگ را انتخاب می کنند، اغلب کمال گرا و رویا پرداز هستند.

– قهوه ای

این افراد زندگی ساده ای دارند و از سادگی لذت می برند و چیزی که می تواند آن ها را شاد کند، دوستان خوب و داشتن روابط خوب با اطرافیان است.

– سیاه

زمانیکه فردی رنگ سیاه را انتخاب می کند، در واقع نشان می دهد که فردی با اراده و مستقل است.


– سفید

افرادی که این رنگ را ترجیح می دهند، به دنبال صمیمیت، یکرنگی و سادگی هستند. این افراد دارای شخصیت هایی با اعتماد به نفس بالا، هستند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.psychologia.co

(Visited 4 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *