دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
نکاتی برای انتخاب و خرید یک اسباب بازی مناسب برای کودک دلبندتان

نکاتی برای انتخاب و خرید یک اسباب بازی مناسب برای کودک دلبندتان

آیا شما ایده ای برای تهیه بازی مناسب فرزند خود جهت تولدش یا دیگر جشن ها ندارید؟! خب، این مطلب را بخوانید شما می توانید یک بازی مناسب به عنوان هدیه برای او خریداری کنید.
۱- ببینید او دوست دارد چه بازی هایی را انجام دهد، آن ها را براساس اولویت مرتب کنید. اگر یک بازی به نظرتان عالی رسیده، اکنون می دانید چه چیزی باید تهیه کنید. در غیر این صورت شما می توانید بپرسید که او چه چیزی دوست دارد و یا خودتان حدس بزنید.
۲- آیا شما در جستجوی بازی سخت افزاری هستید و یا بازی که به جریان الکتریسیته نیاز دارد و یا یک بازی ویدیویی؟ اگر شما یک بازی ویدیویی می خواهید، باید ببینید آیا این بازی مربوط به کنسولی که شما دارید هست یا نه؟
۳ – در سایت های خرید اینترنتی یا فروشگاه های بزرگ خیابان های اصلی جستجو کنید. در حین جستجو سوال هایی که در این زمینه از کودک خود پرسیده اید به یاد داشته باشید. هیچ نکته ای در پرسش های تان وجود نداشته باشد که جواب آن را در زمان تهیه بازی در نظر نگرفته باشید.
۴ – به رده بندی سنی بازی دقت کنید. اطمینان حاصل کنید که آن بازی مناسب سن کودک شما باشد.
۵ – برای سنین بین ۶ تا ۸ سال، بیشتر دنبال بازی تعاملی و مناسب باشید. بسته های الکترونیکی و علمی، بازی های سنتی مثل شطرنج، کتاب و…
۶ – حواس تان را جمع کنید نفراتی که می خواهند با هم بازی کنند با یکدیگر هم سطح باشند. پسران بیشتر تمایل به دریافت بازی های ورزشی دارند؛ اما دختران تمایل به دریافت هدایای فشن دارند.
۷- بهترین قیمت را انتخاب کنید. فروشگاه های مختلف قیمت های متفاوتی دارند پس نیاز به مقایسه بیشتری دارید.
نکات و هشدارها
به طور کلی شما فقط نیاز به کنترل رتبه بندی بازی های ویدیویی دارید چون بازی های دیگر رتبه بندی ندارند.
منبع: چگونه

(Visited 23 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *