چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
۵ عادتی که زندگی شما را زیر و رو می کند

۵ عادتی که زندگی شما را زیر و رو می کند

اختصاصی چاره چی/ امروزه زندگی ما درگیر مسائلی می شود که ناخواسته در معرض آن ها قرار می گیریم و همین مسائل ما را از کارها و اهداف روز مره مان دور می کنند.پیشنهاد ما به شما تمرکز بیشتر بر روی کارهای مهم تر و آن هایی است که برایتان در اولویت قرار دارند.همچنین گرفتن تصمیمات هوشمندانه در انجام کارها مهم ترین اصلی است که نباید آن را فراموش کرد.

در واقع این شما هستید که مشخص می کنید زمانتان به چه کاری اختصاص داده شود . ما به شما ۵ راهکار ارائه می دهیم که با استفاده از آن ها می توانید تاثیرات مثبتی بر زندگی روزمره و انجام فعالیت هایتان بگذارید و در نتیجه به اهدافتان نزدیک تر شوید.

۱- زمانی برای کارهای مورد علاقه

images

هر روز زمانی را برای انجام کارهایی که دوست دارید در نظر بگیرید حتی اگر آن کار تنها ۵ دقیقه باشد.اگر این کار را به طور منظم انجام دهید شکل زندگی تان به طرز چشمگیری عوض خواهد شد.

۲- اولویت بندی

برنامه-ریزی

داشتن یک برنامه روزانه به تمرکز شما بر انجام فعالیت های مهم تر کمک می کند.در این برنامه شما باید بیشترین زمان را برای اولویت هایتان در نظر بگیرید.

۳- کارهای گروهی

barnamerizi

در زمان بندی روزانه تان، کارهایی را که به همراه اعضای خانواده یا همسرتان باید انجام دهید را مشخص کنید تا یک کار چند بار تکرار نشود و کارکرد شما هم بالاتر برود.

۴- تعیین مهلت

298023

زمانیکه برای خودتان یک ضرب العجل تعیین می کنید تا در زمانی مشخص به هدفی مشخص برسید، تلاش شما چندین برابر می شود و هیچ وقت آن کار را به تعویق نمی اندازید.

۵- گام های کوچک/اهداف بزرگ

download (2)

وقتی دنبال رسیدن به هدفی بزرگ هستید برای رسیدن به آن برنامه ریزی روزانه داشته باشید و هرروز با چند گام به آن نزدیک تر شوید.

مترجم : وحیده امینی

منبع: بیزینس اینسایدر

(Visited 103 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *