جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
با این ۶ اشتباه بازار مجازی خود را در اینستاگرام از دست می دهید!

با این ۶ اشتباه بازار مجازی خود را در اینستاگرام از دست می دهید!

اختصاصی چاره چی / در حال حاضر کاربران اینستاگرام ۱۵ برابر کاربران فیسبوک و ۲۰ برابر کاربران توئیتر هستند که در این میان بسیاری از کاربران اهداف تجاری دارند.

در این مطلب به اشتباهاتی می پردازیم که موجب می شود تا فالوورهای زیادی را در پیج تان از دست دهید.

۱- شخصی کردن اکانت

2015-01-31_1543

یکی از سریع ترین راه هایی که می تواند موجب از دست رفتن فالوورهای شما شود، این است که اکانت تان را Private یا همان شخصی کنید.این یکی از بدترین اشتباهاتی است که صاحبان صفحات تجاری مختلف در شبکه های اجتماعی مرتکب می شوند و داشتن صفحه ی شخصی بسیار متفاوت از صفحات تجاری است و به محض آنکه مشتری با این گزینه روبرو شود، به راحتی تعداد زیادی از مشتریان از دست می روند.زیرا اولا آن ها باید صبر کنند تا شما درخواست آن ها را بپذیرید و ثانیا اینکه با توجه به این موضوع، آن ها تصور خاصی در ارتباط با کاری که می کنید به دست نمی آورند.

۲- محتوای تکراری

زمانیکه شما یک موضوع را چندین بار به اشتراک می گذارید، این مساله از حوصله ی مخاطب خارج شده و تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را از دست می دهید.بهتر است برای دوری از این مساله، محتواهای متفاوتی را با ظاهری متفاوت تر به اشتراک بگذارید.

۳- پست های زیاد

posting-too-often

زمانیکه پست های زیادی را در مدت زمان کوتاهی به اشتراک می گذارید، مخاطب زیادی را از دست می دهید، اشتراک چند عکس در طول یک روز مشکلی را ایجاد نمی کند اما اگر فاصله زمانی آن ها کم باشد توجه کمتری به مطالب شما می شود و مشتریان زیادی پیج شما را ترک می کنند.
۴- پاسخ ندادن به کامنت ها

اگر می خواهید رابطه ی خوبی با مشتریان و بازار تجاری خود برقرار کنید، باید هر چه بیشتر به آن ها نزدیک شوید و تا جاییکه می توانید به سوالات آن ها پاسخ دهید.فراموش نکنید که شما برای اطلاع رسانی برندتان به همین مخاطبین به اینستاگرام آمده اید، و پاسخ ندادن به نظرات آن ها به این معنا است که ارزشی برای آن ها قائل نیستید.

۵- استفاده نکردن از هشتگ

زمانیکه شما از هشتگ های مختلف استفاده نکنید، نا شناس مانده و بسیاری از طرفدارانتان را در فضای مجازی از دست می دهید.پس بهتر است به سراغ پرطرفدارترین هشتگ های اینستاگرام بروید تا فالوورهای بیشتری پیدا کنید.

۶- ندادن اطلاعات لازم

بهتر است در قسمت Bio اطلاعات دقیقی از نوع کار و شیوه ی ارتباط با مشتریان قرار دهید، بسیاری از مشتریان آنلاین زمانیکه اطلاعات کافی از کسب و کار شما را در پیج تان نبینند اعتماد کافی را به دست نیاورده و آنجا را ترک می کنند.پس برای اطلاع رسانی بیشتر به فالوورها اطلاعات کافی یا آدرس دقیق سایت تان را علاوه بر پست ها، در قسمت Bio هم قرار دهید.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.postplanner.com

(Visited 61 times, 1 visits today)