سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
افراد با احساس سراغ چه شغل هایی بروند بهتر است؟

افراد با احساس سراغ چه شغل هایی بروند بهتر است؟

هر فردی با توجه به خصویت اخلاقی خاصی که دارد به دنبال شغل مناسب خود می گردد. در این مطلب چند شغل که مناسب افراد با احساس است را به شما معرفی می کنیم.

۱- طراح گرافیک
یک کار هنری به روحیات ویژه نیاز دارد. می توانید در محیط های آرام یا حتی در خانه خودتان به دور از هیاهو و اجتماعات پر سروصدا طرح های جالبی خلق کنید؛ شاید ایده های خلاقانه شما در تنهایی بهتر کشف می شود بهتر است.
برای ورود به این رشته وارد دانشکده های هنری شوید یا در آموزشگاه های مرتبط مدرکی را در ارتباط با طراحی گرافیک به دست آورید. همه کارها به خودتان بستگی دارد که چقدر می خواهید برای موفقیت بیشتر زمان بگذارید. طراحان گرافیک می توانند در بخش های مطبوعاتی، مجلات مختلف، مراکز تهیه پوستر، بخش های تولید آگهی ها، طراحی بسته بندی محصولات و… مشغول به کار شوند و درآمد خوبی هم داشته باشند.
هرقدر خلاقیت شما بیشتر باشد و ایده های تازه ای به فکرتان برسد، درآمدتان بیشتر می شود. در این شغل لازم نیست هر روز با مشتریان در ارتباط باشید؛ ایده های تان را در خلوت خودتان برای ایجاد پوستر و طرح های جدید خرج کنید.

استخدام طراح گرافیک

۲- نقاش و عکاس
حرفه خلاقانه دیگری است که با روحیات لطیف شاعرانه جور در می آید و کمتر به تبادل با افراد مختلف نیاز دارد. البته برای تبدیل شدن به نقاش یا عکاسی مشهور باید با اجتماعات هنری در تماس باشید و کمی خودتان را در گروه های هنری درگیر کنید اما هنگام تولید اثر نیازی به مراوده با آدم ها ندارید. به عنوان یک هنرمند باید اصول حرفه ای این کار را یاد بگیرید، تحصیلات دانشگاهی داشته باشید، دیدتان را نسبت به محیط اطراف تغییر دهید و جزئیات را با دقت بیشتری مشاهده کنید. تمرین و پشتکار به شما کمک می کند تا موفق شوید.

09e55f76d422abdbf687126a847ca30b

۳- پژوهشگر علوم طبیعی
در طبیعت و حیات وحش هم طبع شاعری شما گل می کند و با روحیه آرام و حساس رمانتیک ها هماهنگ است، بنابراین توصیه می شود هنگام انتخاب رشته سراغ مشاغل مرتبط با زیست شناسی و اکولوژی بروند. این رشته ها به تحقیق و پژوهش در محیط های طبیعی نیاز دارند و برای انجام کار حرفه ای لازم است از پشت میز بلند شوید و بیشتر وقت ها در زیستگاه های مختلف گیاهی و جانوری مشغول جست وجو باشید.
چه بسا در این زمان آرامش بیشتری داشته باشید و از این تجربیات برای خلق شعرهای تازه کمک بگیرید. جانورشناسی و تحقیقات در زمینه موجودات خشکی و دریا هم شما را با آدم های مختلف درگیر نمی کند و می توانید در کمال آرامش به کارتان ادامه دهید.
researcher-1
۴- نویسنده
افرادی که طبع شاعرانه دارند عاشق قلم و کاغذ هستند. آن ها دوست دارند ایده های شان را به سرعت روی کاغذ پیاده کنند و چه بسا که این نوشته ها به شاهکار هنری یا ادبی تبدیل شود. بنابراین افرادی که حساس، رمانتیک و البته دست به قلم هستند به احتمال زیاد در نویسندگی موفق ظاهر می شوند. با این وجود برای تبدیل شدن به نویسنده ای چیره دست، داشتن استعداد حرف اول را می زند. ترجمه رمان و کتاب های مختلف هم کار دیگری است که شاید با طبع حساس این افراد جور در بیاید.
در مورد ترجمه و نویسندگی با همکاران و آدم های مختلف سروکار ندارید و از محیط های شلوغ و پر هیاهو دور می مانید. این شرایط باب طبع افراد رمانتیکی است که برای خلق آثار هنری به محیط خلوت و آرام نیاز دارند و چندان اهل معاشرت و ارتباطات عمومی نیستند. به طور مثال سلینجر، نویسنده آمریکایی مشهوری است که می گویند آقای نویسنده منزوی صبح تا شب در خانه ای پنهان از چشم مردم می نشیند و در فضایی به دور از افراد مختلف شاهکارهایش را خلق می کند.

1782058

منبع:خبرنو

(Visited 56 times, 1 visits today)

استخدام طراح گرافیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *