دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
ترفندهای رفتن به ماه عسل باصرفه برای زوج های جوان

ترفندهای رفتن به ماه عسل باصرفه برای زوج های جوان

اگر می خواهید با همسر خود به ماه عسل بروید و نمی توانید زیاد هزینه کنید ؛ باید یک سری فاکتور ها را به برنامه خود اضافه کنید.
بعد از انتخاب مقصد و سبک سفر نوبت برنامه ریزی بودجه است. لیستی از کارهایی که می خواهید در این سفر انجام بدهید و هزینه موردنیاز تهیه کنید و این لیست را متناسب با توانایی مالی خودتنظیم کنید اگر می خواهید ماه عسل به صرفه ای داشته باشید همراه ما باشید.

 تخفیف
معمولاً تخفیف های خوبی به برخی خطوط هوایی یا هتل های تعلق می گیرد اگر بتوانید یکی از این موارد را در برنامه سفر خود بگنجانید خیلی خوب می شود. از مشاور سفر خود بخواهید که بلیت این هتل ها یا خطوط هوایی را برای شما رصد کند اگر خودتان هم بتوانید چک کنید که چه بهتر. گوشه چشمی هم به تخفیف های فصلی داشته باشید. 
2

تجربه
از تجربه دیگران استفاده کنید و از آن ها بخواهید هر توصیه ای را که موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود با شما به اشتراک بگذارند.

تور
تورهای گردشگری که فعالیت ها و برنامه های از پیش تعین شده ای دارند هم یکی از گزینه های روی میز است! تنها محدودیت این تورها نوع غذاها و فعالیت هایی است که ارائه می دهند که ممکن است با ذائقه شما متناسب نباشد.به علاوه برخی هزینه ها از عهده تور خارج است و باید شخصاً آن ها را پرداخت کنید.

gardesh-1

نسیه بله یا خیر؟
به شرایط و توانایی های خود نگاه کنید این که همه پول هتل یا سفر را یکجا بپردازید بهتر است یا با پرداخت تدریجی راحت تر هستید؟

رسم و رسوم
در برخی خانواده ها مقداری پول به تازه عروس و دامادها کمک می شود اگر شما هم از این رسوم دارید حتماً روی آن حساب بازکنید.

لباس
قرار نیست لباس مخصوص ماه عسل بخرید! مشخصاً این کار، خرج اضافه و غیرضروری است اگر مقصد موردنظرتان لباس خاصی مثل لباس اسکی یا شنا نیاز ندارد هیچ دلیل قانع کننده ای برای خرید لباس جدید وجود ندارد، اگر به لباس خاصی نیاز پیدا می کنید می توانید بخرید یا از یکی از آشنایان بخواهید به شما قرض بدهد.

summer-travel-1024x836

چمدان
اگر چمدان ندارید از خانواده یا دوستان قرض بگیرید.

غذا
اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید بهتر است از سلف سرویس هتل یا بوفه فاصله بگیرید، خودتان بهتر می دانید که بازار نیاز کاذب می آفریند. در عوض می توانید کوله پشتی خود را با خوراکی هایی پرکنید که دوست دارید و البته خرید آن ها در توان شماست. با پولی که صرفه جویی می کنید می توانید زمان بیشتری خوش بگذرانید.

3

سوغاتی
پول خود را صرف خرید وسایلی نکنید که قرار است دور بریزید.گزینشی رفتار کنید.دنبال چیز خاصی باشید که این لحظات ناب را در خود نگاه دارد و هر بار که چشم تان به آن افتاد خاطرات تان زنده شوند.

souvenirs-25

منبع: کجارو

 

(Visited 54 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *