جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
چگونه مناسب ترين روسری براي چهره خود را انتخاب کنیم؟!

چگونه مناسب ترين روسری براي چهره خود را انتخاب کنیم؟!

در نوع پوشش و هماهنگی لباس ها با هم باید دقت کنیم؛ چه مدل لباسی با فرم بدن و رنگ پوست ما هماهنگی دارد. در این شماره می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا روسری مناسب فرم صورت خودتان را پیدا کنید.

  • خانم هایی که رنگ پوست روشنی دارند بهتر است از روسری و شال هایی که رنگ خیلی روشن هستند، استفاده نکنند. کرمی، لیمویی، آبی آسمانی و سبز روشن ازجمله رنگ روسری هایی هستند که به تنهایی بی روح هستند و وقتی با پوست روشن شما ترکیب بشوند جذابیت شما را کم خواهند کرد. اما روسری نارنجی، زرشکی، قهوه ای و یشمی را با خیال راحت سر کنید و زیبایی خودتان را به رخ بکشید.
  • اما اگر خانم هایی با پوست تیره و برنزه دنبال روسری هستند که روی پوست شان بنشیند، هرگز سراغ توناژ کدر مثل دودی، بنفش تیره و قهوه ای نباید بروند. چون این روسری ها سبب می شوند صورت شما بیش از اندازه تیره به نظر برسد.

s8ife51rkp9laetwwk8

  • دقت کنید که روسری انتخابی تان با رنگ موهای شما هماهنگی داشته باشه و اگر چشم های رنگی دارید، روسری که با چشم های شما هم رنگ باشد، هم به چهره و هم به چشم هایتان جلوه خواهد بخشید.

tczdz5eddj35r9aog5xz

  • بیشتر خانم ها مشکی را برای روسری انتخاب می کنند چون تصور می کنند با هر لباسی که دارند ست می شود و به صورت هم می آید. ولی این واقعا کار اشتباهی است. تصور کنید روزانه زمانی را برای آرایش و زیباترکردن خودتان صرف می کنید اما در نهایت روسری مشکی همیشگی را سر می کنید و این چهره  شما را تکراری می کند و حتی برای خودتان خسته کننده می شود.
  • اگر مدل صورت گردی دارید با تازدن گوشه های روسری از دو طرف، یعنی قسمتی که روی گونه های شما می افتد، صورت شما گردی خودش را حفظ می کند. اما اگر مایلید کمی صورت تان کشیده تر به نظر برسد دو سمت روسری را تا نزنید، به این ترتیب روسری یا شال شما روی گونه های تان را پوشش می دهد و پیشانی و چانه شما کشیدگی را ایجاد می کند.
  • اگر مدل صورت شما به طور طبیعی کشیده است یا بدون گونه هستید، اجازه ندهید روسری، صورت شما را پنهان کند. چون باعث می شود صورت تان بیش از حد لاغر به نظر برسد.
  • روسری های تان را می توانید با لوازم آرایشی،اکسسوری،لاک ناخن وکیف ست کنید. در مورد لوازم آرایش رژ گونه، رژ لب، سایه چشم مواردی هستند که زیبایی را دو چندان می کند و در صورتی که ست شوند چشم نوازتر خواهند شد . البته بهتراست روسری یا با رژ و یا با سایه ست بشود. چون در صورتی که روسری و سایه و رژگونه و رژلب همگی یک رنگ باشد، یک نواختی ایجاد می شود و خیلی زیبا به نظر نمی آید .

8fplisra3i3xkih5n4

  • اگر روی روسری طرح گل، لوگوی برند یا حاشیه هست می توانید رژ لب تان را با آن طرح ها ست کنید. این طور جذاب تر می شوید.
  • اگر روسری طرح شلوغ مثلا گل های درشت و رنگارنگ داشت بهتراست آرایش ملایم برای خودتان در نظر بگیرید. در غیر این صورت شلوغ و آشفته به نظر می رسید.

868kajj4wwhe50ybnd7

  • روسری خودتان را کاملا مرتب کنید . گره و تای روسری باید تمام مدتی که روی سر شماست منظم باشد، در غیر این صورت هر چقدر هم که روسری شما شیک و گران قیمت باشد، این شلختگی جذابیت شما را می گیرد.
(Visited 291 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *