شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
خانومانه/ چگونه سروصدای کفش های پاشنه بلند را کاهش دهیم؟

خانومانه/ چگونه سروصدای کفش های پاشنه بلند را کاهش دهیم؟

۱-کف کفش های تان را با آب و صابون بشویید و در یک مکان آفتاب گیر قرار دهید تا خشک شوند.

۲- تولیدکنندگان بزرگ چسب های نواری لوله ای، را در طیف گسترده ای از رنگ ها ساخته اند. رنگی را که مناسب رنگ پاشنه کفش تان باشد انتخاب کنید. یک تکه از نوار را به شکل دو مربع و طوری که هرکدام به اندازه ی ۲ میلی متر از اطراف پاشنه بلندتر باشند، ببرید. چسب های مربع شکل را از سمتی که چسب ندارد، روی یک سطح سفت قرار دهید.

۳-پاشنه کفش تان را در مرکز مربع ها قرار دهید. کفش های تان را محکم به سمت پایین فشار دهید تا چسب ها خوب به پاشنه تان بچسبند. از چسب می توانید کمی هم به اطراف پاشنه بزنید. اگر کسی از بغل به کفش های تان نگاه کند، چسب های اطراف ممکن است کمی به چشم بیاید. اما اگر رنگ چسب و کفش تان هم پوشانی داشته باشند کمتر این اتفاق می افتد.

۴-کفش های تان را بپوشید و کمی با آن ها راه بروید. اگر سر و صدای آن به قدر کافی کم نشده است، دوباره مراحل ۱ تا ۳ را تکرار کنید و یک لایه ی دیگر از نوار را روی نوار قبلی بچسبانید.

mo12376
نکات و هشدارها
برای این که وقتی در یک مکان عمومی در حال راه رفتن هستید چسب ها از پاشنه کفش تان جدا نشوند، آن ها را در پایان هر ماه یا زودتر عوض کنید.

این نوارها طوری طراحی شده اند که قابلیت انقباض دارند. بنابراین با استفاده از آن ها هرگز خطر سر خوردن و یا سقوط شما را تهدید نمی کند.چسب ها را بیش از دو میلی متر بلندتر از پاشنه ی کفش تان نبرید چون در غیر این صورت چسب ها از اطراف پاشنه تان دیده می شوند.

منبع:پارس ناز

(Visited 48 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *