جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
خانم ها/ با اين ٥ ترفند سينه هاي خود را در مدت يك ماه خوش فرم كنيد!

خانم ها/ با اين ٥ ترفند سينه هاي خود را در مدت يك ماه خوش فرم كنيد!

سینه های های زنان چیزی جز بافت چربی نیست،به همین خاطر است که اگر از رژیم یا از چربی سوز ها برای کاهش وزن استفاده کنید روی سینه ها نیز تاثیر زیادی می گذارد.هنگامی که چربی از زیر پوست از بین میرود پوست حالت خود را از دست میدهد،اما کلاژن است که قابلیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند.بدن این ماده را تا سنین ۲۴-۲۵ سالگی به طور طبیعی تولید می کند.از غذاهای حاوی کلاژن به مقدار مناسب باید استفاده کنید. در ادامه با راه های سفت شدن سینه با ما همراه باشید.

۱-سینه هایی سفت با ورزش کردن
دلیل این که ورزش برای شما مناسب می باشد این است که سینه ها از بافت چربی هستند که در زیر این بافتها عضلات سینهای قرار گرفته اند.شما با انجام تمرینات مربوط به سینه این عضلات را تقویت کرده و باعث میشود سینه شما به طور طبیعی بزرگ و سفت به نظر بیاید.هیچ چیز مثل تمرینات استقامتی باعث سفت شدن سینه ها نمی شود.همچنین به تمرینات خود نیز مقداری وزنه بیفزائد.

۲- استفاده از کرم های سفت کننده سینه
در کنار یک تغذیه مناسب و تمرین منظم استفاده از کرم های سفت کننده سینه نیز میتواند باعث نتیجه گیری سریعتر شود.
استفاده از این کرم ها دو بار در روز مطمئنا به شما کمک بسیاری خواهد کرد و بهترین راه این است که مقدار مناسب را در کف دست خود ریخته و به آرامی با حرکات دایره ای رو به بالا سینه های خود را ماساژ دهید.

۳- کلاژن برای داشتن سینه هائی سفت
همانطور که قبلا اشاره کردیم کلاژن به طور طبیعی در بدن ساخته شده و باعث حفظ قابلیت ارتجاعی پوست میشود.اما همزمان با افزایش سن میزان ساخت این ماده نیز کمتر شده و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست میدهد.بعضی از غذا های غنی از کلاژن شامل مرغ، گوشت بدون چربی و هر نوع میوه و سبزیجات قرمر رنگ می باشد.ویتامین سی نیز وقتی پای ساخت کلاژن و ترمیم بافت های چربی به میان میاید بسیار مهم است.

۴- استفاده از سینه بند مناسب باعث سفت به نظر رسیدن سینه ها مي شود
استفاده از سینه بند مناسب نیز میتواند باعث تفاوت شود،سایز سینه بند مناسب خود را پیدا کنید.
استفاده از سینه بند متناسب باعث محدودیت در شلی و آویزان بودن سینه ها و جلوگیری از ظاهر بد آن هنگام لباس پوشیدن میشود.

نکته مهم: هنگام خواب حتما سینه بند خود را باز کنید، سینه ها نیاز به هوای تازه دارند و همچنین باید به حالت اولیه خود نیز برگردند.این کار همچنین باعث کاهش ابتلا به سرطان سینه نیز میشود.

۵- استفاده از آب درمانی
آب درمانی روش منحصر به فردی برای سفت شدن سینه ها است.تمام چیزی که نیاز دارید آب است.با این عمل شما باعث افزایش جریان خون در پوست شده که باعث کمک در فرایند سازندگی کلاژن و حفظ قابلیت ارتجاعی آن میشود.
پروتئین های پوست که از این روش ساخته میشوند باعث بزرگی و سفتی سینه ها میشود،راه پیشنهادی این است که شما هنگام حمام کردن مکرر از آب داغ و سرد استفاده کنید.برای ۳۰ ثانیه سینه های خود را زیر آب داغ بگیرید و بلافاصله به مدت نصف آن زمان یعنی ۱۵ ثانیه با آب سرد این عمل را انجام دهید.برای ۸-۱۰ دقیقه این فرایند را تکرار کنید،از آب داغی که با آن احساس راحتی و آرامش دارید استفاده کنید و با آب سرد این فرایند را به پایان برسانید.برای نتیجه گیری حداکثری این کار را روزانه انجام دهید.

منبع: چگونه

(Visited 176 times, 1 visits today)